Hlavní navigace

Internet Mall otevřel nový obchod pneuexpert.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internet Mall otevřel nový obchod pneuexpert.cz

Praha, 12. března 2004 – Internet Mall, a.s., provozovatel specializovaných internetových obchodů, otevřel nový obchod www.pneuexpert.cz, specializovaný na potřeby pro motoristy – pneumatiky, disky a automobilové příslušenství.

Pneuexpert.cz vstupuje na specifický trh, který je charakterizován nezbytností úzkého propojení na pneuservisy. „Pravidlem číslo 1 u našich obchodů je šetřit čas a peníze našim zákazníkům, proto jsme nechtěli jít snadnou cestou pouhého prodeje pneumatik. Zákazník na www.pneuexpert.cz má možnost si nechat pneumatiky poslat již namontované na disk i s vyvážením, případně si zvolit termín montáže v některém ze smluvních pneuservisů.“ komentuje specifika obchodu Ondřej Fryc, ředitel a předseda představenstva společnosti Internet Mall.

Pneuexpert.cz také přichází na český trh s unikátní aplikací nazvanou KONFIGURÁTOR KOL. V této aplikaci si může zákazník vyhledávat litá kola a pneumatiky podle typu svého auta. Automobil se ve zvolené barvě i graficky zobrazí, takže je možné posoudit vzhled kupovaných kol přímo na konkrétním modelu auta. „Pouze velmi malé procento zákazníků se orientuje ve všech technických parametrech kupovaných výrobků. Náš konfigurátor umožňuje si disky nejen předem prohlédnout na voze, ale automaticky dokonce nabídne pneumatiky vhodné pro konkrétní vůz a disk.“ říká Michal Dlouhý, ředitel projektu Pneuexpert.cz.

Co je Internet Mall
Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.

Nákupní galerii Internet Mall provozuje společnost Internet Mall, a.s., která vznikla v roce 2000 spuštěním prvního specializovaného obchodu www.bilezbozi.cz. V roce 2002 se skupina obchodů rozrostla o www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, v roce 2003 přibyly obchody www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz a kamenný obchod v Praze. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.multimarket.cz, www.kosmas.cz a www.showpark.cz. Obchody Internet Mall nabízí přibližně patnáct tisíc položek zboží více než 190ti značek. Obrat společnosti v roce 2003 přesáhl částku 300 miliónů Kč bez DPH.

Kontakt:
Internet Mall, a.s.
Sokolská 21
120 00 Praha 2
tel. 224 914 482
fax 224 914 456
kontaktní osoby: Ing. Ondřej Fryc, předseda představenstva, Ing. Michal Dlouhý, product manager

IČ: 26204967
DIČ: 002–26204967
společnost je zapsána u rejstříkového soudu v Praze pod značkou B.8501