Hlavní navigace

Internet Mall spustil obchod Sekačky.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internet Mall spustil obchod Sekačky.cz

Praha, 24. dubna 2004 – Společnost Internet Mall, a.s., která provozuje síť specializovaných internetových obchodů, od května otevřela nový obchod www.sekacky.cz. Sekačky.cz nabízejí rozsáhlý výběr rotačních a strunových sekaček na trávu a zahradních traktorů. „Je jaro, tráva roste a Internet Mall na to musí reagovat“, prohlásil Ondřej Fryc, ředitel a předseda představenstva společnosti. Jak dodal, Internet Mall se chystá kompletně pokrýt celý segment hobby obchodů a Sekačky.cz jsou začátek.

„Naši zákazníci mohou vybírat z obrovské nabídky všech předních výrobců na jednom místě a za výhodné ceny. Takovou nabídku nelze u klasických prodejců najít a to je také naše zásadní výhoda. Zajišťujeme také komfortní dopravu až na místo, servis, odborné poradenství a další doplňkové služby“, zdůraznil produktový manažer obchodu Sekačky.cz ing. Marek Liška.

Co je Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.

Společnost Internet Mall, a.s. provozuje vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz, www.pneuexpert.cz, www.bartsport.cz, www.sekacky.cz a kamenný obchod v Praze. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.multimarket.cz, www.kosmas.cz a www.showpark.cz. Obchody Internet Mall nabízejí přes dvacet tisíc položek zboží více než dvou set značek.

Společnost Internet Mall, a.s je největším obchodníkem na českém Internetu. Tržby společnosti za první čtvrtletí letošního roku dosáhly 115 mil. Kč bez DPH, resp. 140 mil. Kč s DPH. V porovnání se stejným obdobím loňského roku Internet Mall zvýšil svůj obrat o 280 %, počet objednávek vzrostl o 340 %.

Kontakty:
Internet Mall, a.s.
Ondřej Fryc, ondrej.fryc@mall.cz
http://www.mall.cz
Sokolská 21
120 00 Praha 2
tel. 224 914 482
fax 224 914 456

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).