Hlavní navigace

INTERNET OnLine integroval do své služby WEB PLUS specializovaný nástroj Web SQL Console společnost

[Tisková zpráva]

Sdílet

INTERNET OnLine integroval do své služby WEB PLUS specializovaný nástroj Web SQL Console společnosti ecommerce.cz

Web SQL Console je jediný nástroj pro práci s Microsoft SQL Serverem 7.0 a 2000 v prostředí prohlížeče WWW.

Aplikace Web SQL Console zpřístupňuje Microsoft SQL Server každému klientovi, který má zájem o webhosting databází. Klient nemusí instalovat žádné specializované nástroje na svůj počítač.

Web SQL Console „běží“ v prostředí webového prohlížeče a je shodná s Microsoft Enterprise Managerem. Klientovi stačí připojit se k Internetu, spustit prohlížeč, přihlásit se a databáze má jako na dlani.

Radek Sedlář, Technický ředitel firmy ecommerce.cz, a.s. říká: „Jsme rádi, že INTERNET OnLine jako první ISP v ČR nabízí ve své službě WEB PLUS nástroj pro práci s Microsoft SQL Serverem – WEB SQL Console.“

Služba IOL WEB PLUS umožňuje si vytvořit vlastní virtuální WWW server a využít pokročilých technologií při budování vlastních WWW prezentacích a interaktivních WWW aplikacích. Nově služba navíc umožňuje vytváření WAP služeb a prezentací pro mobilní telefony s podporou WAP.

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2001 a celou řadu dalších doplňkových služeb jako je WEB HOSTING a SERVER HOSTING, možnost připojení do internetu v zahraničí, registraci domén druhé a třetí úrovně atd. Spolu se svými službami nabízí i komplexní řešení komunikace pro firemní sítě atd. V polovině ledna ohlásil 200 000 zákazníků svých dial-up služeb.

Jana Voňavková, PR manažerka IOL dodává: „Musíme konstatovat, že naši uživatelé jsou s touto novou službou velice spokojeni a my jsme rádi, že jsme první zákazníkem, u kterého byla implementována. Nové řešení nám pomohlo zkvalitnit nabídku WEB PLUS, která nyní poskytuje přes WWW rozhraní také online správu WWW serveru, databáze a souborů na platformách Windows NT.“

O společnosti ecommerce:

ecommerce je mladá česká společnost, která byla založena na jaře roku 1999.

Koncem roku 2000 byla společností ecommerce, s.r.o. a ATLAS.CZ, a.s. založena nová společnost – ecommerce.cz, a.s. Stěžejní produktovou osu společnosti tvoří software MujObchod určený pro elektronické obchodování a vytváření rozsáhlých webových aplikací.

Další informace o společnosti ecommerce.cz, a.s. a produktu Web SQL Console naleznete rovněž na http://www.ecom­merce.cz/wsql.

Kontakt:
ecommerce, a.s.
Vranovská 61, 614 00 Brno
telefon: 05/45243444, fax: 0/45242400
e-mail: mail@ecommerce.cz
http://www.ecom­merce.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).