Hlavní navigace

INTERNET OnLine oznamuje 300 000. registrovaného uživatele

[Tisková zpráva]

Sdílet

INTERNET OnLine oznamuje 300 000. registrovaného uživatele služby QUICK.cz

INTERNET OnLine, internetová jednotka ČESKÉHO TELECOMU a.s., přivítal v minulém týdnu 300 000. zákazníka služby QUICK.cz – bezplatného přístupu do Internetu. Potvrzuje se tak stále zásadní fakt, že Internet se v současné době stává jedním z důležitých komunikačních nástrojů nového tisíciletí i v České republice. Bezplatná služba přístupu do Internetu, nabízená INTERNET OnLine od 1.října roku 2000 přes jednotné celonárodní číslo 0971103333, se stala během necelého roku nejčastěji užívanou službou pro tento přístup do celosvětové komunikační sítě.

Podle sledovaných průzkumů agentur je dotazovaná znalost značky QUICK.cz u cílové skupiny (současní uživatelé a potenciální uživatelé) 85%. K tomuto výsledku přispěla i úspěšná reklamní kampaň v médiích na jaře tohoto roku. Služba QUICK.cz si získala současné uživatele Internetu nejen pro svou rychlost, ale i pro svou konstantní kvalitu. Přibližně 40% dosud nepřipojených respondentů se vyjádřilo, že by se v budoucnu pro bezplatný přístup na Internet přes tuto službu rozhodli.

* INTERNET OnLine, internetová divize Českého Telecomu a.s., prostřednictvím agentury AISA, provádí průběžně od začátku tohoto roku kvantitativní výzkum zaměřený na získání informací o povědomí široké veřejnosti o bezplatných připojeních na Internet a internetových portálech. INTERNET OnLine tak tímto šetřením zahájil mapování českého internetového trhu a hodlá využít tyto výsledky pro jeho budoucí rozvoj.

Veškeré další informace o bezplatném připojení do Internetu naleznete na adrese www.QUICK.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).