Hlavní navigace

INTERNET OnLine překročil hranici 100 000 uživatelů svých služe

[Tisková zpráva]

Sdílet

INTERNET OnLine překročil hranici 100 000 uživatelů svých služeb

V průběhu minulého týdne divize INTERNET OnLine z odštěpného závodu e:tel ČESKÉHO TELECOMU, která poskytuje bezplatný i placený přístup do sítě Internet, přivítala 100 000. uživatele svých dial-up služeb.

O výrazný nárůst se zasloužil především QUICK.CZ  – nová služba bezplatného přístupu do Internetu, kterou společnost nabízí od 1.10.2000. Bez­platné připojení na Internet se tak stalo další možností, kterou uživatelé mohou vstupovat do virtuálního světa informací, vzdělávání i zábavy přes jednotné celonárodní číslo 0971103333.

„Považuji za velice pozitivní, že zavedení QUICK.CZ přispělo k dalšímu výraznému nárůstu uživatelů služeb INTERNET OnLine,“ uvedl Bessel Kok, zástupce generálního ředitele ČESKÉHO TELECOMU, a.s. „Do budoucnosti bude přínosem i dále se rozšiřující spektrum našich zákazníků,“ dodal.

Nabídka placených služeb se v průběhu října rozšířila o věrnostní program IOL TOP, který se stal zajímavou přidanou hodnotou ke všem placeným službám. Také výrazné navýšení zahraniční konektivity a pravidelné posilování zálohované páteřní sítě se stávají podstatnou výhodou pro uživatele služeb IOL. Toto rozšiřování služeb s přidanou hodnotou a využívání páteřní sítě ČESKÉHO TELECOMU, postavené na technologii ATM, se staly zárukou kvality a garantovaného přístupu pro stabilní skupinu zákazníků placených služeb.

Veškeré další informace o bezplatném připojení do internetu naleznete na novém portálu na adrese www.QUICK.cz, informace o všech placených službách INTERNET OnLine naleznete na adrese www.iol.cz.

Praha 1. listopadu 2000

PhDr.Jana Voňavková
PR manažerka INTERNET OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s. – e:tel,o.z.
Thámova 11–13
186 21 Praha 8
tel.: 02/71466312, email:jana.vo­navkova@hq.iol­.cz

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2000. Jedná se o připojení přes analogový modem a přes euroISDN, profesionální připojení přes pevné linky a přes moderní bezdrátové technologie.

INTERNET OnLine nabízí celou řadu dalších doplňkových služeb jako je hosting a housing, možnost připojení do internetu v zahraničí, registraci domén druhé a třetí úrovně atd. Spolu se svými službami nabízí i komlexní řešení komunikace pro firemní sítě atd.

V širokém portfoliu internetových služeb IOL je od 1.října také nabídka bezplatného připojení do internetu pod názvem QUICK.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).