Hlavní navigace

Internet UPC: bezlimitní vyšší rychlosti za stejnou cenu!

[Tisková zpráva] Praha 26. března 2008. Společnost UPC Česká republika opět zásadním způsobem navyšuje u svých internetových služeb Easy, Light, Classic, Extreme a Professional rychlosti v příchozím (Download) směru. Rychlosti se zvyšují až o 8 Mb/s. U dvou nabídek - Extreme a Professional - pak současně navyšuje rychlosti o 0,5 Mb/s i v odchozím (upload) směru. Dochází rovněž ke zrušení limitu na přenos dat u populární nabídky Starter, kde dosud přetrvával jako o u poslední z internetových služeb UPC. Ceny za jednotlivé nabídky se přitom nemění.

Sdílet

„ Naše internetové služby zůstávají přes veškeré změny trhu na vrcholu, díky šíři a výhodnosti nabídek a poměru cena/ rychlost/ kvalita/ zákaznické zázemí,“ vítá změny generální ředitel společnosti UPC Václav Bartoň a dodává: „Z internetové nabídky UPC si může vybrat kdokoliv podle svých finančních a časových možností i podle požadavků na technické parametry. Vždy přitom bude mít nadstandardní výhody – počínaje instalací za 1 Kč a konče službami profesionální technické podpory. Navíc se nemusí bát žádných skrytých podmínek, omezení na určitou dobu či dodatečných zpoplatňování.“

UPC nabízí internet se zvýšenými rychlostmi nejdříve všem novým zákazníkům. U současných zákazníků budou rychlosti navyšovány postupně, během následujících tří měsíců.

Nabídka pro nové zákazníky je následující:

UPC

Současným zákazníkům budou rychlosti navyšovány následovně

UPC

Navyšování bude probíhat vždy po celý příslušný měsíc, tj. nikoliv k jeho prvnímu dni.

Vysokorychlostní internet UPC je co do počtu zákazníků nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, nejlepší poměr technická kvalita/výkon/cena a profesionální technická podpora Klientského centra UPC. Internet je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb. Předplatí-li si jej zákazník v kombinaci s kabelovou televizí či telefonní službou získá výraznou slevu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).