Hlavní navigace

Internetová prezentace s extranetovými přístupy pro KB Blok

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internetová prezentace s extranetovými přístupy pro KB Blok

Společnost KERAMICKÝ A BETONOVÝ BLOK, s. r. o., spustila novou internetovou prezentaci s on-line objednávkovým systémem (www.kbblok.cz). Tento systém je zaměřen především na stávající distribuční partnery společnosti, kteří tak mohou přes personalizované uživatelské rozhraní sdílet aktuální informace a provést objednávky on-line. KB Blok si od této extranetové aplikace slibuje zrychlení komunikačních procesů mezi firmou a jejími smluvními partnery. Autorem tohoto e-business řešení je internetová agentura FG Forrest.

Cílem website společnosti KB Blok, která spatřila světlo světa v dubnu 2003, je především poskytnout prostor pro B2B komunikaci a vytvořit efektivní komunikační vazby v logistickém procesu. On-line objednávkový systém, vytvořený agenturou FG Forrest, je prvním článkem firemního extranetu, který se bude v blízké budoucnosti dále rozšiřovat.

Tento internetový projekt je zaměřen i na posílení značky KB-BLOK systém a webová prezentace obsahuje mimo jiné podklady s konstrukčními postupy, nákresy implementace stavebních jednotek a také kalkulačku pro výpočet ceny střešní krytiny, zdiva a plotových sloupků.

Společnost Keramický a betonový blok, s. r. o., je výrobcem betonových stavebních prvků s registrovanou značkou KB-BLOK systém. Společnost vznikla v roce 1991 a svým inovativním přístupem si zajistila vedoucí postavení na domácím trhu. Nyní provozuje 4 výrobní linky. Hlavním představitelem jejího výrobního programu jsou betonové štípané tvarovky.

FG Forrest – Creative Technologies působí na trhu od roku 1996. Spojením kreativních, marketingových, IT a dalších služeb nabízí jedinečná komplexní řešení pro elektronická média – www aplikace, e-business systémy, multimedia. Mezi nejvýznamnější klienty FG patří např. Komerční banka, GE Capital, značka Libresse, Sazka, McDonald's, Živnostenská banka či Západočeská energetika. Více informací na www.fg.cz.