Hlavní navigace

Internetová videopůjčovna Topfun.tv – filmy online, představuje největší nabídku fimu ke stažení a sledování online v ČR a SR

[Tisková zpráva] Topfun.tv – filmy online získal licenci na Video-on-Demand práva pro Českou republiku a Slovenskou republiku, pro širokou škálu filmů studia NBC Universal v distribuci od NBC Universal Internetional Television Distribution. Mezi hlavní filmy patří například filmy Robin Hood, Mamma Mia!, Zelená zóna, Bournovo ultimátum, Gladiátor a další. Celkem Topfun.tv v následujících 12 měsících přinese svým uživatelům více jak 100 filmů tohoto studia.

Sdílet

Topfun.tv – filmy online rozšiřuje nabídku filmů z produkce studia Warner Bros. Milovníci filmu se mohou těšit na nejnovější filmy, jako například na film Počátek, Sex ve městě 2, nejnovější díl Harryho Pottera, Souboj Titánů, ale také mohou vybírat ze stovky úspěšných filmů, mezi něž patří Dannyho Parťáci, Já legenda, Matrix, Pán prstenů, Trója. Uživatelé Topfun.tv mohou filmy z produkce Warner sledovat jak s 24 hodinovou licencí, ale také digitálně nakupovat na tzv. časově neomezenou licenci.

     Společnost Topfun Media a.s. se stala novým členem zákaznického programu Českých drah – ČD Bonusu(http://ww­w.cd.cz/vyhody-pro-cestujici/cd-bonus/benefity-a-partneri/-8288/). Cestující Českých drah, kteří využívají zákaznickou In-kartu, nyní mohou využít slevu 15 % na legální stahování filmů ze služby Topfun. Stačí, když se zákazník zaregistruje na www.topfun.tv a při platbě za vybraný film zadá číslo své In-karty. Obratem získá slevu ve výši 15% na jakýkoliv film z nabídky Topfun.tv V současné době In-kartu vlastní více jak 600 tisíc osob.

     Společnost Topfun Media a.s., převzala od společnosti DIVIDA s.r.o. službu největší internetové videopůjčovny Topfun a započala strategickou spolupráci se satelitní platformou Skylink, jejíž  cílem je postupné rozšiřování nabídky  klientům obou platforem. Topfun již od roku 2006 působí na teritoriu Česká republika a Slovenská republika. Topfun.tv je leadrem služeb VOD, neboť neustále rozšiřuje svou filmovou nabídku a technologické možnosti služby. Na Topfun.tv dodává svůj obsah více jak 30 poskytovatelů mezi které patří lokální TV, nezávislí producenti a lokální a zahraniční distributoři.

     Součástí  transformace je také nová grafická podoba webových stránek Topfun.tv, rozšíření a úprava platební brány Topfun.tv, ale především přidání přehrávače Silverlight, jehož prostřednictvím lze většinu obsahu z Topfun.tv jednoduše sledovat. Silverlight, který se jednoduše nainstaluje na jakýkoliv PC využívá DRM zabezpečení od společnosti Microsoft označovaného jako PlayReady. Filmy majors studií nabízené na službě Topfun.tv  jsou dostupné v kvalitě 720×576 pix, což přibližně odpovídá DVD kvalitě. Milovníci filmů si takto mohou užívat svých oblíbených filmů, kdy a kde se jim to hodí. Topfun.tv je připraven ve spolupráci s majors studii a s dalšími partnery nabídnout svým uživatelům více jak 200 filmových novinek ročně.  

     Topfun.tv v průběhu roku 2010 uzavřel několik významných partnerství, díky kterým rozšířil odbytové kanály. Služba Topfun je implementována u několika IPTV partnerů a to RIOMedia, Netbox a další. Topfun.tv také v tomto roce uzavřel důležitá strategická partnerství se společnostmi, které budou zabezpečovat marketing. Jedná se o společnosti Centrum Holdings, TV JOJ, Internet Billboard, Československá Filmová databáze. Všichni tito partneři patří k těm nejvýznamnějším internetovým hráčům v našem teritoriu. 
 
 Více novinek o nabízených službách se zákazníci mohou dozvědět na webu www.topfun.tv v sekci Tiskové zprávy.