Hlavní navigace

Internetové portály TV Nova jsou stále úspěšnější

[Tisková zpráva] Zpravodajský portál TV Nova tn.cz má za sebou úspěšné období. Podle zveřejněných dat za měsíc listopad 2008 dosáhl návštěvnosti v kategorii zpravodajství téměř 770 tisíc reálných uživatelů měsíčně, a tím se dostal na třetí pozici za portál idnes.cz a před aktuálně.cz v kategorii zpravodajství.

Sdílet

Praha 19. ledna 2009 – Ze zveřejněných dat vyplývá, že uživatelé hledají na zpravodajském serveru nejen zprávy, ale i sekci „Red“, která přináší novinky ze světa celebrit. Tato sekce tn.cz, kterou navštívilo více než 534 tisíc reálných uživatelů měsíčně, je na 3. místě v kategorii bulvární zpravodajství a společenské magazíny. V této kategorii předčil tn.cz servery idnes.cz a aktuálně.cz.

Server blog.cz se s návštěvností více než 2,3 milionu reálných uživatelů měsíčně dostal na 1. příčku v kategorii komunitní servery, chaty, seznamky.

„Jsme rádi, že jsme se se svými službami dostali na 3. místo mezi provozovateli zpravodajských serverů. Ukázalo se, že jsme jedním z nejsilnějších hráčů jak na poli zpravodajství a bulváru, tak mezi komunitními servery,“ říká ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb Daniel Grunt.