Hlavní navigace

Internetový boj o přežití začíná

[Tisková zpráva] Nová napínavá Reality show Trosečník (Survivor) má už od minulého týdne svůj oficiální web. Na adrese www.trosecnik.centrum.cz jsou zatím “předstartovní“ informace o soutěži.

Sdílet

V sobotu 9. září se současně s prvním televizním dílem Trosečníka, v němž se 16 dobrodruhů utká v boji “o přežití“, rozjede ostrá verze webu. Je to další společný projekt portálu Centrum.cz a televize Prima, který navazuje na předchozí velmi úspěšnou spolupráci při reality show. Od spuštění prvního webu k VyVoleným si Češi na Centrum.cz prohlédli celkem 450 miliónů stránek doprovázejících reality show televize Prima.

„Jsem moc rád, že jsme se s Centrum.cz dohodli na další spolupráci na našem novém projektu. Trosečník je jednou z nejúspěšnějších reality show na světě a věřím, že o internetové stránky našeho pořadu bude nadprůměrný zájem,“ říká Jan Svoboda, ředitel marketingu a PR Prima TV.

Na webu Trosečníka budou průběžně přibývat fotky, informace o jednotlivých epizodách a soubojích. Čtenáři se mohou těšit také na komentáře vypjatých situací, rozhovory s Trosečníky, vyjádření moderátora, odborníků či komentáře štábu. Součástí stránky budou diskusní fóra, chat, ankety a graf popularity Trosečníků. Redakce www.trosecnik­.centrum.cz si pro čtenáře připravila i další interaktivní prvky, například internetové hry na téma jak přežít a speciální soutěže o atraktivní ceny.

Nedílnou součástí webu budou exkluzivní filmové záběry („co se nevešlo do sestřihu“), které budou pravidelně aktuálně doplňovat pořady v televizi. Diváci se tak budou moci na internetu pouze na adrese www.trosecnik­.centrum.cz přenést na Perlové ostrovy v Panamě, kde se celá soutěž natáčela.

Každý z Trosečníků bude mít od zahájení boje na webu internetový blog, v němž bude psát své pocity a komentáře k jednotlivým episodám. Již v tuto chvíli jsou pro soutěžící připraveny speciální emailové adresy, na které jim můžete psát (ve tvaru trosecnik.ale­na@centrum.cz). Informace o jednotlivých soutěžících včetně jejich fotek jsou společně s články o přípravách soutěže na webu také už nyní.

Oficiální stránky webu Trosečníka navštíví podle odhadů Centrum.cz denně desítky tisíc lidí. Zájem o web je vidět už nyní. „S blížícím se startem soutěže na web chodí každý den stovky nových čtenářů. Klikají hlavně na informace o soutěžících,“ říká Líba Drdáková, která má v Centrum.cz provoz webu na starosti

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).