Hlavní navigace

Internetový nákup na splátky nabírá raketové tempo růstu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internetový nákup na splátky nabírá raketové tempo růstu

Nakupujte s KASA.cz na splátky a nezaplaťte ani korunu navíc! Od 16. září startuje nová akce s výstižným názvem PÁTEK=SVÁTEK. Od tohoto data až do Vánoc bude u veškerého zboží zakoupeného právě v pátek nákup na splátky absolutně bez navýšení.

Druhý největší internetový hypermarket v tuzemsku KASA.cz, provozovaný firmou EUROCOMM Group s.r.o., neustále zlepšuje služby zákazníkům. Toto tvrzení dokládá také fakt, že KASA.cz je největším internetovým klientem společnosti CETELEM ČR a.s., předního poskytovatele internetového splátkového prodeje na českém trhu v objemu i počtu uzavřených smluv.

Jak je to s oblíbeností internetového nákupu na splátky, jsme se zeptali pana Martina Kasy, ředitele společnosti EUROCOMM Group s.r.o. „Nabídka splátkového prodeje KASA.cz je skutečně široká. Zákaznicky nejoblíbenějšími jsou splátkové programy 1/10, kdy zboží zaplatíte v 10 stejných splátkách a produkt „Pololetí bez úroků“. V tomto případě neplatíte žádnou akontaci a navíc do 6 měsíců od zakoupení můžete cenu zboží doplatit bez navýšení.“ Vzápětí dodává: „Zákaznickou oblíbenost dokládají i obchodní výsledky. Letošní obrat splátkového prodeje na KASA.cz dle odhadů přesáhne 40 milionů korun. I proto jsme se rozhodli pro malý klientský bonus v podobě „nákupu naprosto bez peněz a navýšení“, který nám v nabídce dosud chyběl.“

„PÁTEK=SVÁTEK“ neboli každý pátek máte možnost na KASA.cz zakoupit zboží na splátky absolutně bez navýšení. „Navíc si zákazníci budou moci vybrat, zda chtějí zakoupené zboží splácet čtyři nebo osm měsíců. Přímá platba (akontace) je u této akce nulová,“ vysvětluje Martin Kasa. Díky komfortní dopravě mohou zákazníci navíc uzavřít splátky z pohodlí svého domova bez návštěvy kamenných provozoven společnosti provozující KASA.cz. Celý postup vyřízení úvěru probíhá stejně jako nákup plně on-line.

Nákup na splátky ještě nikdy nebyl tak jednoduchý a výhodný jako nyní s KASA.cz, a to vše bez jediné koruny v kapse!