Hlavní navigace

Internetový obchod Zoner INSHOP nově na splátky

[Tisková zpráva] Brno, 3. 12. 2009 - Internetový obchod na míru nyní od 1378 měsíčně.

Sdílet

Firmy a podnikatelé nyní mohou využít možnosti, kterou nabízí společnost ZONER software, a.s. ve spolupráci s autorizovaným partnerem FOM.cz, a to pořídit si vlastní internetový obchod postavený přímo na míru pro jejich podnikání za velmi výhodných finančních podmínek. Ve spolupráci s Raiffeisenbank, a.s. nyní nabízí autorizovaný partner FOM.cz možnost pořízení internetového obchodu na splátky po dobu až 72 měsíců! Celý internetový obchod tak může zákazník splácet od 1378 Kč měsíčně (bez DPH).

Celkový provozní náklad pro nový internetový obchod bude 3508 Kč včetně DPH a to i s webhostingem, emailovými adresami a vlastní doménou.

Proč je to tak výhodné?
Výhoda spočívá především v možnosti provozovat plně profesionální internetový obchod již od samotného začátku vstupu na internetový trh. Principem je umožnit zákazníkům užívání kvalitního prodejního nástroje systému Zoner inShop v maximální míře.

Od 3508 Kč s DPH za měsíc získává zákazník obchodní nástroj v hodnotě přesahující 200 000 Kč.

Pro koho je služba určena?
Zejména pro ty, kteří obchod mají a touží po dalším rozvoji svého internetového podnikání. Služba je vhodná pro širokou podnikatelskou veřejnost, od drobných živnostníků po mezinárodní společnosti.

Proč mít Zoner inShop postavený na míru?
Každý produkt a každý podnikatel má jiné potřeby a požadavky na funkce jeho obchodního systému. Je tedy vhodné vzít univerzální řešení, které je díky své rozšířenosti cenově velmi dostupné, a jeho možnosti profesionálně upravit pro konkrétní potřeby.

Tímto způsobem provozovatel eshopu získá systém přesně dle svých požadavků řádově v jedné desetině ceny, než kterou by musel zaplatit za vývoj vlastního softwarového systému.

Rychlé odkazy:
Zoner INSHOP4 – Vaše nová cesta – http://www.zoner-inshop.cz
Autorizovaný partner FOM.cz – http://www.fom.cz

Společnost ZONER software, a.s., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků. Systém Zoner inShop je nejrozšířenějším systémem pro tvorbu a provoz profesionálních elektronických obchodů v České republice a v současné době jej využívá téměř 1.200 klientů.