Hlavní navigace

Internetový portál www.kdykde.cz prodán

[Tisková zpráva] Společnost Paseo s.r.o. po lednové akvizici portálů Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz odkoupila také internetový kulturní přehled kdykde.cz, čímž rozšířila své portfolio portálů zaměřených na cestování a volný čas. Od března 2008 tak provozuje kromě již známých stránek s originálním místopisem České republiky Vyletnik.cz ještě tři další servery:

Sdílet

Kdykde.cz je již zavedený portál s vysokou návštěvností a denní aktualizací kulturních akcí, programů kin, koncertů, festivalů, recenzí, rozhovorů a dalších zajímavých informací.

Rodinnevylety.cz je internetový projekt zaměřený na cestování s dětmi a to především po České republice. Návštěvníci zde hledají rady pro cestování s dětmi a vše co s tím souvisí.

Tipynavylet.cz narozdíl od Vyletnik.cz, kde je obsah tvořen autorským týmem, je obsah serveru Tipynavylet.cz tvořen samotnými návštěvníky, kteří zde mají možnost ukládat texty, fotografie a další informace do předem definované struktury stránek.

Paseo zahrnuje do své skupiny i katalog Cestujme.cz zaměřený na shromažďování informací o stránkách zaměřených na cestování obecně. Naleznete zde spoustu informací nejen o Česku, ale i o celém světě. Dohodou s provozovatelem se Paseo s.r.o. stalo výhradní společností pro prodej reklamního prostoru na stránkách Cestujme.cz. Spolupráce by se v tomto roce měla rozrůst i na úrovni obsahových informací.

Prví projekt společnosti Paseo s.r.o. Vyletnik.cz se po prvním roce působení na trhu dostal mezi nejnavštěvovanější obsahové portály se zaměřením na cestování. V letošním roce přinese Vyletnik.cz svým návštěvníkům další novinky. V krátké době přibudou online mapy s možností plánování výletů, rozšíří se také nabídka dnes již funkčního aktivního odesílání tipů na výlet e-mailem. V roce 2008 bude také Vyletnik.cz zpřístupněn uživatelům všech mobilních sítí (v současné době mohou plánovat své výlety přes mobil již uživatelé T-mobile). Turistické trasy čeká rozšíření obsahu o naučné stezky a v místopisném rejstříku přibude celá řada dalších zajímavých míst i z příhraničních oblastí.

Paseo se propojením a doplněním obsahu internetových projektů a vysokou návštěvností celé skupiny kolem Vyletnik.cz stává dominantním hráčem na poli internetových portálů oslovujících cílové skupiny se zájmem o cestování, trávení volného času, turistiku a sport. Celá skupina měsíčně osloví více než 420 000 unikátních návštěvníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).