Hlavní navigace

InterSystems Corporation získává TrakHealth

[Tisková zpráva] Cambridge, Massachusetts, USA – 14. června 2007 – Společnost InterSystems Corporation oznamuje, že koupila australskou firmu TrakHealth. Tato firma, která je aplikačním partnerem InterSystems od roku 1991, vyvíjí a prodává TrakCare – podnikový webově orientovaný zdravotnický informační systém, který je využíván ve 25 zemích. TrakHealth bude působit jako nezávislá pobočka společnosti InterSystems s vlastními prodejci.

Sdílet

Společnost InterSystems je přední dodavatel moderních databázových a integračních technologií. Její portfolio tvoří vysoce výkonná objektová databáze InterSystems Caché®, platforma pro rychlou integraci InterSystems Ensemble® a platforma pro bezpečnou výměnu zdravotnických informací na regionální i národní úrovni InterSystems HealthShare™. Mezi klienty společnosti InterSystems patří podle hodnocení US News and World Report všech 10 největších nemocnic v USA.

Při dnešním ohlášení akvizice CEO InterSystems Terry Ragon řekl: „Spojení InterSystems a TrakHealth zlepší naše globální postavení a otevře nám nové velké obchodní příležitosti na mezinárodních trzích. Úspěch TrakHealth v Asii a Latinské Americe umožní společnosti InterSystems urychlit růst podílu na rozvíjejících se trzích, které zahrnují více než 70 % světové populace.“

Ve svém prohlášení o novém obchodním vztahu COO TrakHealth Chris Chapman řekl: „Díky silnému finančnímu zázemí společnosti InterSystems máme lepší výchozí pozici pro získávání a dodávání velkých projektů, které mění kvalitu poskytování zdravotní péče na místní, regionální i celostátní úrovni v mnoha zemích. Je to velký krok pro obě organizace i naše zákazníky po celém světě.“.