Hlavní navigace

Technologie InterSystems úspěšné i v právní oblasti

[Tisková zpráva] Společnost a posteriori.cz uvedla nový informační systém FIBEUS pro advokátní kanceláře, jehož základem je objektová databáze InterSystems Caché

Sdílet

Praha, 29. října 2008 – Společnost InterSystems oznámila vstup svých technologií do právního sektoru. Společnost a posteriori.cz, aplikační partner InterSystems, uvedla nový informační systém FIBEUS, jehož základem je vysoce výkonná objektová databáze InterSystems Caché®. FIBEUS je klientský on-line systém pro hromadné zpracování a komplexní správu dat, dokumentů a plateb advokátních kanceláří.

FIBEUS, systém pro on-line hromadné zpracování dat, dokumentů a plateb advokátních kanceláří, je určen pro tvorbu právních dokumentů včetně jejich přípravy pro elektronická podání nebo podání k poštovní přepravě. FIBEUS obsahuje funkce pro zakládání a efektivní správu elektronických spisů s přiřazením soudní příslušnosti, umožňuje individuální i hromadné generování dokumentů a poskytuje přehlednou evidenci finančních pohledávek a jejich umořování. FIBEUS sleduje posuny případů ve stavech mimosoudního, nalézacího a předexekučního řízení, a to na základě nastavených interních nebo externích událostí. Z pohledu manažera FIBEUS nabízí snadnou možnost zpracování různých přehledů, statistik a nástroje úkolové agendy.

Objektová databáze InterSystems Caché®, základ systému FIBEUS, umožňuje objektový přístup k datům a datovým entitám tak i klasický relační přístup a nativní podporu WEB technologie pro vývoj tenkého klienta. Právě proto byla Caché vybrána k nasazení v oblasti advokacie, která vyžaduje rychlý a efektivní objektový popis reality. FIBEUS k tomu využívá centrální databázi s tenkým klientem, čímž odpadá instalace na pracovních stanicích uživatelů a do systému lze přistupovat vzdáleně. Technologie Caché zaručuje maximální bezpečnost, datovou konzistenci zajištěnou transakčním zpracováním, široké možnosti škálovatelnosti a otevřenost pro vzájemnou komunikaci s informačními systémy třetích stran. Hlavní výhodou řešení FIBEUS je možnost poskytovat jej jako službu. Tento servisně orientovaný model (SaaS) nabízí klientům rychlé dostupné řešení se zajištěnou centrální správou a definovanou úrovní služeb. Zákazník ale především získává nadhodnotu v podobě know-how, neboť řešení zahrnuje nejen standardní sadu funkcí, ale i funkce doplňované do řešení na základě požadavků jiných zákazníků. Klient může získat v rámci tohoto modelu i další předdefinované služby (hromadné zasílání prostřednictvím hybridní pošty ČP, scanování a vytěžování dokumentů, apod.), přičemž celková odpovědnost za proces je na poskytovateli.

„Systém FIBEUS postihuje celý proces převzetí případu, jeho klasifikace, mimosoudní řešení, nalézací a vykonávací řízení u obecných soudů v České republice, Slovenské republice nebo u rozhodčích soudů. S použitím vysoce výkonné objektové databáze Caché tak přinášíme profesní skupině advokátů, právníků a exekutorů zefektivnění provozu včetně plné automatizace vybraných procesů“, říká Ing. Jan Kracík, MBA, ředitel společnosti a posteriori.cz.

„Vážíme si spolupráce s a posteriori.cz i výběru Caché jako platformy vhodné k vývoji informačního systému určeného pro právní oblast. Tuto volbu a vstup našich technologií do oblasti právní vedle oblasti ekonomické, finanční a zdravotnictví považujeme za potvrzení kvalit Caché jako vysoce výkonné objektové databáze“, dodává Ing. Iveta Přidalová, Marketing Manager společnosti InterSystems.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).