Hlavní navigace

Invaze svérázných dcer Krausových

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 28. dubna 2010, přivítá denní nekonečný seriál TV Nova Ulice hned dvě nové postavy, a to dcery Ondry Krause Janu a Míšu, v podání Kristýny Stýblové a Heleny Němcové. Jaký udělají svérázné puberťačky první dojem na dámské osazenstvo rodiny Jordánových?

Sdílet

Praha 27. dubna 2010 – Ondra nechce své dcery Janu a Míšu nechávat v Brně samotné. Aby je měl pod dozorem, přijedou obě do Prahy. Starší Jana Krausová v podání Kristýny Stýblové je temperamentní, chytrá, tak trochu chlapecká povaha. Škola a známky ji nezajímají s výjimkou matematiky, která ji moc baví. Jana dospívá, má své pubertální nálady, které ovšem Ondřej bravurně zvládá. Umí si na ni otcovsky „došlápnout“.

Mladší Míša, v jejíž roli se představí Helena Němcová, je klidná a cílevědomá dívka. Se sestrou Janou chodí do stejné třídy. Zatímco Jana jde z extrému do extrému, Míša je „klidná síla“. Zajímají ji knížky. Kluci si jí nevšímají, je zvyklá, že veškerou pozornost na sebe vždy strhne Jana, a neřeší to. Holky do Prahy přijedou i se svým potkanem Kájou, který nebude otálet a hned se vydá na vlastní pěst prozkoumat nové prostředí. Jak proběhne první setkání Ondřejových dcer s Bárou Jordánovou? A co řekne Tereza, až zjistí, že se jí potkan Kája zabydlel v šatníku?

V roli Jany Krausové diváci uvidí mladou herečku Kristýnu Stýblovou, pocházející z Čáslavi. Je členkou školní organizace peer aktivistů, zabývající se sociopatologickými jevy. Jejími oblíbenými předměty jsou český jazyk, hudební výchova, německý jazyk a dějepis. Jezdí na in-linech, sleduje s oblibou české komedie a miluje dobré jídlo. Míšu Krausovou bude představovat studentka osmiletého gymnázia Helena Němcová, dcera herečky a zpěvačky Heleny Dytrtové. Jako malá holčička si vyzkoušela divadelní prkna Semaforu. Od pěti let také dabuje. Ráda zpívá, stepuje, tančí a hraje na klavír. Má ráda zvířata, sama má dva pejsky, želvy a činčilu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).