Hlavní navigace

INVEX FORUM 2009 s novými odbornými tématy

[Tisková zpráva] Brno, 5. března 2009 – INVEX FORUM, dvoudenní konferenční akce zaměřená na setkání odborníků z oblasti informačních a komunikačních technologií, zástupců veřejné správy i vrcholných přestavitelů soukromého sektoru, nabývá konkrétních obrysů. Mezi nová témata, o která se bude program INVEX FORA v prvním říjnovém týdnu na brněnském výstavišti opírat, tak můžeme již dnes zařadit například outsourcing, telekomunikace či inovační potenciál ICT.

Sdílet

Obsahové zaměření INVEX FORA vychází částečně z osvědčených konferenčních témat INVEXu, jako jsou projekty o elektronizaci státní správy a samosprávy e-Vize, podnikových informačních systémech ERP, počítačové bezpečnosti, či aplikacích a využití IT v oblasti školství. Premiérově se naopak setkáme s konferencemi „Outsourcing, Insourcing a možnosti i úskalí jejich využití v době krize“, „Inovační potenciál ICT“ či rozsáhlými tématy virtualizace, síťových řešení, podnikové mobility a telekomunikací.

„INVEX FORUM je v současné fázi příprav pochopitelně ještě velmi živým organismem, nicméně témata již jednoznačně krystalizují. V průběhu následujících týdnů budeme spolu s našimi partnery obsah konferencí upřesňovat tak, abychom pro návštěvníky připravili atraktivní a informačně hodnotný program,“ doplňuje Radek Malý, ředitel INVEX FORA.

Premiéra odborně zaměřeného INVEX FORA se bude konat na brněnském výstavišti ve dnech 5. a 6. října 2009. Spotřebi­telsky zaměřené veletrhy DIGITEX a INTERKAMERA se uskuteční odděleně, a to od čtvrtka 8. do soboty 10. října. DIGITEX se letos ještě více zaměří na oblast digitální zábavy, INTERKAMERA pak přinese laický i více odborný program pro všechny zájemce o fotografování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).