Hlavní navigace

INVIA.CZ oslavila svého 125 000. zákazníka

[Tisková zpráva] Největší online prodejce zájezdů v ČR, cestovní agentura INVIA.CZ, prodala v průběhu září zájezd jubilejní 125 000. klientce od vzniku společnosti v roce 2002. „Překonání tohoto mezníku potvrdilo, že INVIA.CZ je nejvýznamnějším hráčem na poli online cestovního ruchu, což nás zavazuje do dalších let, abychom neslevili nic z kvality poskytovaných služeb,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel INVIA.CZ

Sdílet

Klientkou s pořadovým číslem 125 000 se stala Kamila Boháčková z Prahy. Služeb cestovní agentury INVIA.CZ spolu se svým přítelem využila již vícekrát. Kamila Boháčková dostala k zakoupené dovolené dárek v podobě poukazu na dovolenou pro 2 osoby v hodnotě 40 000 Kč. „Poukaz využiji nejspíše již tuto zimu k výběru zájezdu do některé z exotických destinací,“ řekla.

V letošním roce služeb cestovní agentury INVIA.CZ využilo do konce září již více než 50 000 klientů. „Letos očekáváme meziroční nárůst počtu našich klientů o 40 % , čímž překonáme hranici 70 tisíc klientů za rok při obratu 850 milionů Kč. Náš obrat v letošním roce tak bude zhruba třikrát větší než obrat nejbližší konkurence a ještě více se rozevřou nůžky mezi prvním a druhým místem na trhu, “ dodává Michal Tůma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).