Hlavní navigace

INVIA.CZ rozšiřuje svůj affiliate program i o prodej letenek

[Tisková zpráva] Přední český affiliate program provozovaný online cestovní agenturou INVIA.CZ přichází nyní s rozšířením své nabídky o samostatný prodej letenek. Od pátku 21. září nabízí INVIA.CZ možnost snadného výdělku nejen propagací a prodejem zájezdů od 200 cestovních kanceláří, ale nově i prodejem letenek do celého světa.

Sdílet

Affiliate program INVIA.CZ provozuje od roku 2005 a funguje na principu umístění reklamního kódu a následné výplaty provize za proklik a zprostředkování prodeje zájezdu či letenky. V současné době je do tohoto programu zapojeno přes 5000 partnerů. Těm byly během letošního roku vyplaceny již 2 miliony korun. Možnost umístění reklamního formátu propagujícího nabídku letenek počítá s výrazným navýšením vyplacené provize za letošní rok.

Affiliate program INVIA.CZ je jednoduchý, transparentní a lehce kontrolovatelný díky online přístupu ke komplexním statistikám. Více informací naleznete na http://partner­.INVIA.cz

O společnosti INVIA.CZ
Společnost INVIA.CZ, s.r.o. je největší online cestovní agentura v České republice. Prodává zájezdy od více než 200 cestovních kanceláří do celého světa za stejných podmínek jako pořádající cestovní kancelář, tzn. bez navýšení ceny. Od května 2005 působí na Slovensku jako INVIA.SK, od loňského roku působí i v Polsku a Maďarsku jako INVIA.PL a INVIA.HU. Většinovým vlastníkem společnosti INVIA.CZ je švýcarská investiční skupina Centralway Investment AG.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).