Hlavní navigace

AirLive nejnovější HD venkovní otočná Dome IP kamera OD-600HD pro profesionální dohledové systémy

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje novou kameru AirCam OD-600HD, což je venkovní otočná Dome IP kamera. AirCam OD-600HD je součástí nové generace AirLive IP kamerového řešení, které má již MegaPixelový čip, kvalita obrazu je HD a kódování H.264, které má obecně nižší nároky na síť i zálohovací prostor. Tato kamera je otočná, se zoomem a venkovním krytem a AirLive OD-600HD je tedy použitelná i ve složitých kamerových systémech s velkými nároky na kvalitu obrazu a přenosu.

Sdílet

Jedinečnost této kamery se projeví už krytem, tělo kamery je z kovu a tvrzeného skla, což ji činí odolnější proti rozbití. Je take odolná vůči vodě, prachu atd. Kamera může být napájena přes PoE (Power over Ethernet), což snižuje potřebu kabelů a usnadňuje instalaci.

Kamera AirLive OD-600HD má otočné funkce vertikálně 355° a náklon 90°, což zvětšuje zabezpečený prostor několikanásobně s jednou kamerou. Jak bylo zmíněno dříve je vybavena kódováním H.264, MegaPixelovým čipem a HD kvalitou. S HD obrázky můžete digitálně zoomovat obraz bez ztráty detailů.

Jednou z výhod IP kamer oproti CCTV je možnost sledovat je kdekoli přes internet. Obrázky z AirLive OD-600HD můžete sledovat nejen přes internet, ale také přes 3G mobilní telefon, protože tato kamera podporuje RSTP protokol.Díky otočnosti, zoomu a krytu odolnému proti vandalům je AirLive OD-600HD nejvhodnější pro sledování velkých proctor jako jsou parkoviště, skladiště, farmy, statky, depa atd.

Pro vice informací o AirLive AirCam OD-600HD, klikněte zde http://www.air­livecam.eu/ip_ka­mera_AirLive_A­irCam_OD-600HD.php. Doporučená cena je 10 900Kč vč. DPH

AirLive:
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).