Hlavní navigace

IP Telephony Workshop -pestrá nabídka produktů pro ip telefonii

[Tisková zpráva]

Sdílet

IP Telephony Workshop -pestrá nabídka produktů pro ip telefonii

Říčany u Prahy, 5. 5. 2004 – IP Telephony Workshop (IPTW) představí v Praze širokou nabídku služeb a produktů pro IP telefonii.

Málokteré odvětví oblasti informačních technologií zaznamenává v současné době tak dynamický rozvoj jako internetová telefonie. Integrace hlasových a datových služeb je zajímavá jak z hlediska redukce nákladů na provoz a jednoduchostí správy sítě, tak především širokou nabídkou doplňkových služeb a aplikací.

Možností seznámení s touto progresivní technologií je u nás zatím poskrovnu. Navíc se většinou jedná o prezentační akce jednotlivých poskytovatelů služeb, a proto má návštěvník jen malou šanci získat přehled o celé šíři nabídky.

IP Telephony Workshop, který se uskuteční ve dnech 23.-24.listopadu 2004 v hotelu Olympik v Praze, vytváří platformu pro prezentaci celé škály produktů a služeb, které jsou v současné době v ČR dostupné. Prostor pro prezentaci zde naleznou především poskytovatelé služeb IP telefonie, dodavatelé SW a integrovaných řešení, ale i výrobci a distributoři specializovaného hardware.

IPTW je plánován především jako kontakrační a prezentační akce. Návštěvníky akce budou tedy tvořit především především zájemci o využití IP telefonie v podnikatelské i soukromé sféře, ale také například potenciální technologičtí partneři prezentovaných společností.

Zajímavá bude také kombinovaná forma workshopu: pořadatelé zvolili kombinaci konferenčního programu a informačních i výstavních sektorů. Návštěvník si tedy bude moci nejen vyslechnout informace o novinkách a možnostech využití, ale v případě zájmu bude mít dostatek prostoru a času si přímo na místě konkrétní řešení „osahat“ a vyzkoušet.

Pořadatelem IPTW je společnost Exponet s.r.o., bližší informace o IPTW najdete na adrese www.iptw.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).