Hlavní navigace

IP WatchDog HWg-WR02a: ping restarter

[Tisková zpráva] IP WatchDog WR02a hlídá, zda „žije“ sledované zařízení nebo připojení na Internet. Když nedostane včas odpověď „jsem OK“, přepne relé a tím restartuje zařízení nebo zapne záložní připojení do sítě.

Sdílet

Jarní novinkou společnosti HW group je rozšíření produktů IP WatchDog o průmyslovou verzi HWg-WR02a „ping restarter“. Tento jazykolam označuje výrobek určený k sledování funkčnosti jiného zařízení, a to po IP (PING / WEB) nebo po sériovém portu (RS-232).

IP WatchDogem lze hlídat dvě zařízení (dva nezávislé kanály, dvě relé na 110/230V AC). Aplikace v průmyslu je usnadněna montáží na DIN lištu.

Detekce výpadku se provádí pěti různými způsoby pro každý kanál samostatně (Ping Tx/Rx, Web page request/push, RS-232 data).

Dohled funkce / IP restart
Servery / routery; IP kamery; WiFi spoje / přístupové body; průmyslové systémy

Dohled konektivity (funkčnosti připojení)
Aktivace záložního připojení; signalizace výpadku připojení (relé >> siréna); dohled ADSL a kabelových modemů; zabezpečovací a přístupové systémy

O společnosti HW group
HW group s.r.o. je výrobce síťových senzorů z České republiky. Od roku 2000 vyrábí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a řízení po síti. Přibližně 10% výrobků firma prodává v ČR, 60 % produkce je určeno pro trhy EU a 30 % je export mimo EU.