Hlavní navigace

IPEX dává k ADSL modem za korunu

[Tisková zpráva]

Sdílet

IPEX dává k ADSL modem za korunu

Společnost IPEX, přední poskytovatel internetového připojení, rozšířil výhodnost své služby in192 a výrazně ji tak odlišil od nabídek ostatních poskytovatelů připojení prostřednictvím ADSL. S in192 ušetří zákazníci 3000,– Kč. Od IPEXu totiž získají na 16 měsíců modem za 1 Kč. To vše, jak je u in192 běžné, bez jakýchkoliv dalších závazků. „IPEX neváže svoje ceny na délku doby, na níž klienti smlouvy podepisují,“ potvrdil marketingový a obchodní ředitel IPEXu ing. Pavel Píštěk. „Objednání ADSL u IPEXu je plně on-line, nic nemusí zákazník faxovat nebo posílat poštou. K dispozici je také helplink 800 237 511. IPEX bude pozitivně reagovat na případné cenové nebo technologické zkvalitnění služby ze strany Českého Telecomu,“ doplňuje Píštěk.

Poskytovatel internetového připojení IPEX, a. s., se pohybuje na českém trhu IT od roku 1992. Společnost je jednou z prvních, která se v polovině 90. let minulého století začala profesionálně věnovat internetu. Dnes poskytuje služby přístupu k internetu především prostřednictvím vlastní celorepublikové páteřní sítě GIN, která zahrnuje přes 50 přístupových bo­dů.

Technologie ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je moderním řešením v oblasti digitálních telefonních linek. Uživatelům poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou rychlost, než jakou zprostředkuje klasické modemové připojení k internetu. Výhodou je také fakt, že pro ADSL lze využít stávající telekomunikační infrastrukturu. Připojení k internetu může být trvalé, současně s ním lze navíc na stejné lince používat telefon k hlasovému volání.

Další informace poskytne:

Ing. Pavel Píštěk, obchodní a marketingový ředitel IPEX, a. s.
tel.: 777 711 199
e-mail: pavel.pistek@i­pex.cz
www.ipex.cz
www.in192.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).