Hlavní navigace

IPEX nabízí nové telefony a akční sady

[Tisková zpráva] Praha 31. 3. 2006 – IPEX, alternativní telekomunikační operátor specializující se na připojení k internetu a internetovou telefonii, rozšířil nabídku IP telefonů o nové modely a zároveň uvedl v akci, která potrvá do konce dubna, dvě nové, cenově výhodné sady.

Sdílet

Nabídka telefonů dodávaných společností IPEX k internetové telefonní službě VoIPEX se rozšířila o dva nové telefony: eyeBeam Softphone a Linksys Sipura SPA-941. eyeBeam je profesionální softwarový telefon od firmy CounterPath, nabízený v sadě s kreditem 1000 korun za prodejní cenu 1000 Kč. Zákazníci tedy získají ke kreditu zdarma profesionální software, běžně prodávaný za 20 USD. eyeBeam nabízí mnoho pokročilých funkcí, například nahrávání telefonních hovorů nebo videohovorů.

Sipura SPA-941 je manažerský telefon, který vyrábí společnost Cisco pod značkou Linksys. Nabízí všechny běžně žádané funkce a kvalitní design. Telefon umožňuje práci se čtyřmi účty a jedenácti telefonními linkami, obsahuje telefonní seznam, seznam nepřijatých a odchozích hovorů, hlasitý odposlech a další. Telefon je dostupný v sadě VoIPEX s kreditem 3000 korun za cenu 5500 Kč.

Až do konce dubna nabízí IPEX dvě akční telefonní sady. První z nich s telefonem Grandstream BudgeTone 102 a kreditem 1000 korun stojí 2000 Kč. BudgeTone 102 nabízí všechny běžné uživatelské funkce, kvalitní telefonování a podporu všech kodeků. V druhé sadě s kreditem 3000 korun je BudgeTone 102 zadarmo – sada se prodává za cenu kreditu.

Více informací lze získat na adrese www.voipex.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).