Hlavní navigace

iPhone 4 od zítra v prodeji a skladem na MALL.cz

[Tisková zpráva] Praha, 19. srpna 2010 – Novinka od Apple bude konečně k zakoupení i v České republice. Na svém skladu bude mít nový iPhone 4 internetová nákupní galerie MALL.cz, a to zítra v odpoledních hodinách, jako první v Česku. Zákazníci si tak mohou zakoupit kultovní dotykový telefon klasickou cestou v renomovaném obchodě a se zákonnou dvouletou zárukou.

Sdílet

Na MALL.cz bude možné zakoupit iPhone 4 v 32GB verzi za 26 990 Kč. Telefon komunikuje v českém jazyce a je do něj možné použít libovolnou Micro SIM kartu – stačí o ni požádat svého operátora.

Oproti svým předchůdcům nabízí iPhone 4 znatelně odlišný design a řadu dalších vylepšení. K těm nejvýraznějším patří nový 3,5" displej Retina s rozlišením 960×640 pixelů (displej má 4× více pixelů než předchozí model iPhone 3GS a 78 % pixelů iPadu). Dále pak nová kamera s rozlišením 5 megapixelů a zabudovaným LED bleskem, která umí nahrávat video v HD kvalitě.

Uživatele potěší i delší výdrž baterie, sklo z obou stran telefonu (lepší odolnost proti poškrábání oproti plastu) a operační systém iOS 4 s podporou multitaskingu.

Internetové nákupní galerii MALL.cz se tak podaří českým zákazníkům iPhone 4 nabídnout jako první, a to oficiální cestou a se zákonnou dvouletou zárukou.

http://www.ma­ll.cz/mobilni-telefony/apple-iphone-4–32gb

Fotografie v tiskové kvalitě jsou k dispozici na stránkách Apple na adrese http://www.ap­ple.com/pr/pro­ducts/iphone/ip­hone.html