Hlavní navigace

iPhone aplikaci PLAY.CZ si nainstalovalo přes 20 000 uživatelů

[Tisková zpráva] Aplikaci PLAY.CZ pro iPhone, která umožňuje bezplatný poslech internetového vysílání českých FM a internetových rádií si stáhlo a nainstalovalo přes dvacet tisíc uživatelů. Aplikace se objevila v AppStore společnosti Apple letos 13. března, jmenuje se PLAY.CZ a majitelé iPhonů si ji mohou nainstalovat prostřednictvím služby iTunes. Hned druhý den večer byla aplikace na vrcholu žebříčku Top Free Apps s maximálním hodnocením a nadšenými reakcemi uživatelů.

Sdílet

Na tuto pozici se opakovaně vrací, což se projevilo i ve statistikách. Za necelé čtyři měsíce zájem veřejnosti překonal očekávání tvůrců. „Je to skvělá zpráva pro nás, ale i provozovatele rádií. Na oplátku máme pro uživatele taky zajímavé novinky. Už brzy se totiž nabídka našich mobilních řešení opět rozroste. Jak a kdy přesně však zatím neprozradíme,“ říká Petr Sládeček, projektový manažer PLAY.CZ.

První českou multimediální aplikaci pro iPhone připravila společnost PLAY.CZ. Ta je mimo jiné provozovatelem stejnojmenného serveru a největším poskytovatelem streamingových řešení pro rádia v České republice.