Hlavní navigace

IPmux-24: jedno zařízení na různé sítě

[Tisková zpráva] Zařízení IPmux-24 je přístupovou branou se schopností propojovat různé sítě, čímž šetří náklady na datové přenosy v různých protokolech, které by jinak bylo nutné řešit případ od případu. Brána IPmux-24 je vhodná pro poskytovatele služeb, podniky nebo mobilní operátory, kteří chtějí snížit své náklady za pronájem drahých linek, PSTN přístupových bodů a další infrastruktury.

Sdílet

Hlavní předností IPmux-24 spočívá ve schopnost nahradit datové okruhy, nebo (v případě mobilních operátorů) nahradit tu část sítě propojující jednotlivé buňky s páteří (backhaul). Brána IPmux-24 využívá technologii známou jako pseudowire, což je mechanismus, který emuluje atributy přenosu služeb jako je Ethernet, IP nebo MPLS přes PSN (Packet Switched Network). Unikátní je schopnost přepínat Fast Ethernet a gigabitový Ethernet (což IPmux-24 umí jako jediné zařízení na světě ve své kategorii).

Mezi další přednosti patří využití čipů ASIC uvnitř boxu zvládajících i nejvyšší zátěž či schopnost obnovy přesného síťového času. To je důležité pro precizní řízení datových toků v síti, zvláště u telekomunikačních a mobilních operátorů, neboť schopnost správného časování paketů je kritická pro zajištění kvality (minimální latence, maximální plynulost) moderních multimediálních služeb nebo VoIP. Pro služby jako je 4G WiMAX pak může být brána IPmux-24 použita jako ethernetové demarkační zařízení s podporou sítí 802.1d a 802.1q.