Hlavní navigace

Irena Valášková posiluje tým EBS v AutoContu

[Tisková zpráva] S účinností od 1.10. nastupuje na pozicici Senior Business Development Manager Irena Valášková, která přichází z českého Microsoftu a v AutoContu povede jeden z týmů EBS.

Sdílet

Irena má více než 15tileté zkušenosti na českém i mezinárodním IT trhu, kde působila vesměs na pozicích ředitelky v různých segmentech. „Těším se, že budu moci v dynamickém prostředí společnosti AutoCont, plně využít všechny dosavadní zkušenosti v oblasti managementu, obchodu, strategie a řízení velkých projektů “, dodává Irena Valášková. K jejím koníčkům patří především vaření, jóga, golf, opera a paragliding. Irena má 18tiletou dceru.

O společnosti AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností české soukromé společnosti AutoCont Holding. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding působící na českém a slovenském ICT trhu. V současné době se AutoCont soustřeďuje především na obsluhu firemních zákazníků. Je jednou z mála firem oboru, které mohou svojí nabídkou výrazně oslovit zákazníky ze segmentu malých firem a organizací (SBS), ze segmentu středních a velkých komerčních firem (MBS) a v neposlední řadě ze segmentu velkých nadnárodních korporací, finančních institucí a státní správy (EBS). Vnitřní struktura AutoContu, obchodní a realizační postupy jsou přizpůsobeny rozdílným požadavkům těchto tří tržních segmentů. AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.