Hlavní navigace

ISS organizuje se svými partnery Live hacking show

[Tisková zpráva] Praha, 13. září – Společnost Internet Security Systems dnes oznámila, že organizuje společně se svými partnery v regionu střední a východní Evropy živé demonstrace online útoků a proaktivní ochrany proti nim. Akce s názvem Live hacking show se koná v Praze 3. října v konferenčním centru City (bývalý Motokov v ulici Na Strži) a v průběhu prvního říjnového týdne i v dalších městech východní Evropy.

Sdílet

„Smyslem těchto demonstrací je ukázat, jak je v dnešní době jednoduché stát se obětí hackerského útoku třeba jen připojením k hotspotu v hotelu nebo na letišti. Naši zákazníci a další zájemci o proaktivní bezpečnost mají možnost na vlastní oči posoudit, jak fungují a jak úspěšné jsou v odstraňování bezpečnostních rizik řešení z dílny ISS,“ uvedla Katarína Orság, regionální manažerka pro východní Evropu společnosti Internet Security Systems.

Semináře, které povedou techničtí specialisté Internet Security Systems, organizuje ISS se svými partnery pro své zákazníky i vážné zájemce o proaktivní řešení podnikové bezpečnosti.

Zájemci o účast na seminářích mohou požádat o více informací přímo na e-mailové adrese: bduerr@iss.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).