Hlavní navigace

iSTAVITEL.CZ – najděte si spolehlivou stavební firmu či řemeslníka ve svém okolí!

[Tisková zpráva] V dubnu tohoto roku vstoupil na český internetový trh nový informační portál z oblasti stavebnictví. Jedná se o unikátní projekt, jehož cílem je efektivní propojení nabídky s poptávkou v oblasti stavebnictví, poskytnutí užitečných rad a tipů a v neposední řadě zajištění dosud nedostatečných a velice poptávaných referencí na stavební firmy.

Sdílet

Hlavním záměrem portálu iSTAVITEL.CZ je zprostředkování informací a zkušeností se stavebními firmami či jednotlivými řemeslníky v regionu. Virtuálně tak nahrazuje tolik cenné osobní doporučení, které se v oblasti stavebnictví platí zlatem.

Portál iSTAVTEL.CZ poskytuje informace o stavbě a rekostrukci domu prostřednictvím čtyř provázaných sekcí: Rady a tipy, Katalog firem s interaktivní mapou, Diskusní fórum a Můj účet. Jednotlivé sekce jsou vzájemně propojeny, takže pro uživatele je velice snadné se od odborného článku o konkrétní problematice jednoduše propojit s firmou působící v dané oblasti či na dané téma rovnou diskutovat s ostatními uživateli portálu. Vlastní uživatelské rozhraní umožňuje každému uživateli vytvoření adresáře firem, jejich hromadné oslovení či sdílení zkušeností prostřednictvím funkce hodnocení firem. Další předností je možnost personalizace uživatelova pohybu po portálu – např. přednastavení jeho regionu na mapě katalogu, ukládání oblíbených článků, diskusí či firem do své schránky.

Firmy nabízející své služby ve stavebním oboru mají na portálu iSTAVITEL.CZ jedinečnou možnost přímého oslovení svých potenciálních klientů díky interaktivnímu katalogu firem, možnosti účasti v diskusích pod hlavičkou své firmy či publikování odborných nebo PR článků. Díky vlastnímu účtu mohou registrované firmy sledovat zájem o svůj obor a zároveň o něm šířit osvětu a budovat si kvalitní a přímý vztah se svými zákazníky. iSTAVITEL.CZ umožňuje také budování značky a to jasně cíleným bannerovým systémem.

Za celým projektem stojí dva studenti VŠE, kteří celý projekt odstartovali ještě v průběhu jejich studia. Jejich vizí je vybudování široké infomační základny z oblasti stavebnictví a kvalitního média, které umožní zefektivnění investic do marketingových aktivit pomocí přesného cílení a možnosti přímého kontaktu se zákazníkem.