Hlavní navigace

it2b boduje i v zahraničí

[Tisková zpráva] Společnost it2b s. r. o. spustila další 3 zajímavé projekty. Tentokrát se jednalo o multijazykové prezentace zahraničních penzionů, které jsou podpořeny zajímavými flashovými efekty.

Sdílet

Prezentace se týká rakouských penzionů Sonnenschein (www.sonnensche­in.cz) a Zillerhof (www.zillerhof.at). Tak jak se vyvíjí trh a cestovní ruch, tak se musí vyvíjet i formy propagace. Moderní a svěží vzhled je samozřejmostí, následovat však musí co nejpříjemnější prostředí pro návštěvníky webové prezentace. Moderní technologie jako flash, mohou prezentaci osvěžit a zpříjemnit. „Snažili jsme se udělat maximum pro to, aby byli zákazníci spokojeni, aby už při prohlížení webové prezentace měli pocit, že jsou již na dovolené v těchto exkluzivních penzionech,“ přibližuje základní vizi těchto prezentací jednatel společnosti it2b s. r. o., Ing. Radek Šebela. Velkou výzvou byla multijazyčnost prezentací a také náročné zadání.

Další povedenou prezentací je web pro stomatologickou ambulanci Danedent (www.danedent.cz). V této prezentaci vítězí jasná linka prezentace, která demonstruje předmět podnikání společnosti. Podobnou prezentaci již společnost it2b vytvořila pro KaVo s. r. o., tato společnost je jedním z hlavních lídrů na trhu v oblasti stomatologického vybavení.

Nyní společnost chystá projekt realitního serveru pro ukrajinský trh. „Ano, je to pravda. Nyní je před námi další zajímavý projekt a je určen pro východní trhy,“ poodhlauje s úsměvem Šebela.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).