Hlavní navigace

IXTENT s novými letními posilami

[Tisková zpráva] Praha, 12.6.2008 – Konzultační společnost IXTENT s.r.o., specialista na řešení ECM (Enterprise Content Management) ve střední a východní Evropě, od dubna letošního roku posílila své řady o Petra Němečka (40) na pozici Marketing Manager a Janu Beťkovou (26) na pozici konzultant.

Sdílet

Petr Němeček ve své funkci nahrazuje Janu Bobysudovou, která společnost IXTENT opustila a mezi jeho odpovědnost patří zejména příprava a realizace marketingové a komunikační strategie firmy v rámci středoevropského regionu. Do společnosti IXTENT Petr Němeček přichází po dlouholetém působení ve společnosti Apple, kde se převážně věnoval product marketingu a marketingu českého zastoupení. Studoval vysokou školu zemědělskou, v současné době studuje komunikaci a lidské zdroje na VŠEM. Ve volných chvílích sportuje, poslouchá hudbu nebo čte. Mezi jeho zájmy patří také technologické hračky a novinky.

Jana Beťková ve své funkci bude odpovědná přípravu a realizaci projektů zaměřených na zákazníky využívající systémy SAP a do společnosti IXTENT přichází po působení v IBM a SAP, kde zastávala administrátorské pozice. Mezi koníčky Jana Beťkové patří lyžování, četba histrockých románů a turistika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).