Hlavní navigace

J. Bohdalová v sobotu na ČT1: přes milion diváků

[Tisková zpráva] Již 3. týden v řadě získává zábava s J. Bohdalovou na Jedničce stále více diváků. V sobotu 30. 7. padla milionová hranice. Show Za oponou s Jiřinou si nenechalo ujít 1 milion 49 tisíc dospělých diváků. Pořad se stal nejúspěšnějším v sobotním prime time po 20. hodině na všech TV a zároveň nejsledovanějším pořadem ČT uplynulého týdne.

Sdílet

V sobotu 30. 7. 2011 od 20:00 hodin Česká televize odvysílala na Jedničce zábavný pořad plný humorných scének a písniček Za oponou s Jiřinou. Pustilo si jej v průměru 1 milion 49 tisíc dospělých (sledovanost 11,9 % při podílu na publiku 31,22 % – viz graf níže) a 25 tisíc dětí.

Autorem scénáře je Karel Šíp, který se zároveň zhostil i role moderátora a svérázného inspicienta. Hlavní protagonistkou večera byla Jiřina Bohdalová, s níž v jednotlivých scénkách účinkovali její hosté Vladimír Brabec, Taťjana Medvecká a Vojta Kotek. Hudebně pak správnou atmosféru v kolínském divadle navodily nesmrtelné písně liverpoolské čtveřice v podání The Beatles Revival.

Zájem o pořad rostl s věkem a vzděláním diváků. Téměř každý druhý divák Za oponou s Jiřinou byl starší 55 let (podíl na publiku 55+ 45,77 %) a každý třetí divák (podíl na publiku SŠ+VŠ 33,32 %) měl středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).