Hlavní navigace

J.K.R. zvýšila tržby o 10 procent

[Tisková zpráva] O 10 procent na 55,8 milionu korun zvýšila v první polovině letošního roku tržby společnost J.K.R., přední český dodavatel podnikových informačních systémů. Za rok 2009 přitom firma utržila 76 milionů korun.

Sdílet

„J.K.R. dlouhodobě těží ze silné pozice na trhu a orientace na střední a větší organizace, kde podnikové informační systémy Byznys ERP patří mezi nejrozšířenější řešení. Tato úspěšná strategie se příznivě projevuje i na našich finančních výsledcích,“ prohlásil Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R.

Firma zároveň úspěšně prošla dozorovým auditem systému managementu jakosti vůči normě ISO 9001:2000 na vývoj a implementaci podnikového informačního systému a jeho následnou podporu. Dozorový audit byl vyhodnocen s nadstandardní úrovní aplikace Quality Management System na řízení společnosti, a to jak ze strany vedení, tak i zaměstnanců.

Kontrolu v příbramské centrále a na pobočce v Praze provedla poradenská společnost B trade Czech a mezi hlavní oblasti, které byly v rámci kontroly prozkoumány, patřily organizace a řízení, QMS, obchod, nákup, servis a podpora, hot-line, návrh a vývoj, monitorování a zlepšování.

Výsledkem bylo vynikající hodnocení zainteresovanosti vedení a přístupu k otázkám kvality. Auditoři byli mimo jiné nadšeni z provázanosti používaného podnikového informačního systému Byznys ERP s podnikovými procesy, z úrovně kvality zákaznické péče a přínosů Centra sdílení dokumentů k hladkému chodu vnitropodnikových procesů. Oceněna byla také úroveň pracovních postupů, záznamů a dokumentace.

O společnosti B trade Czech
B trade Czech je poradenská společnost zaměřená především na poskytování komplexních služeb při přípravě certifikací, interním auditování a neustálém zlepšování systémů managementu jakosti, enviromentálního managementu, HACPP, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, C-o-C, společenské odpovědnosti apod. Svoji činnost firma vyvíjí na celém území České republiky a na Slovensku. Ve společnosti působí odborníci s technickým i humanitním vzděláním, držitelé příslušných osvědčení k odborným činnostem, kteří mají dlouholetou praxi v manažerských funkcích ve velkých organizacích.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu nebo www.byznys.eu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).