Hlavní navigace

Jabra postoupila do finále soutěže Partner roku 2010

[Tisková zpráva] Náhlavní souprava Jabra se zařadila mezi finálové účastníky v soutěži Partner roku 2010 v kategorii Hardwarová OEM řešení společnosti Microsoft.

Sdílet

Praha, 24. června 2010 – Společnost GN Netcom, výrobce náhlavních souprav Jabra oznámila, že poustoupila do finále soutěže společnosti Microsoft pro partnery v kategorii Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení.

„Naše spolupráce se společností Microsoft nás přiměla vyvinout náhlavní soupravu, která zlepší sjednocenou komunikaci zajištěním hlasového komfortu, který bude špičkou v tomto odvětví,“ prohlásil Niels Jørgensen, první viceprezident divize CC&O společnosti GN Netcom. „Díky optimalizaci náhlavní soupravy pro aplikaci Microsoft Office Communicator je zákazníkům nabízena přidaná hodnota. Zákazník totiž získá prověřené, ergonomicky navržené a komfortní zařízení přímo určené pro hlasové a konferenční aplikace společnosti Microsoft,“ dodává.

Ocenění byla udělena v řadě kategorií – vítězové a finalisté jsou vybíráni ze skupiny téměř 3 000 nominovaných firem z celého světa. Kategorie Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení, oceňuje výrobce, kteří navrhují a vyvíjí periferní hardwarová zařízení a řešení využívající technologie společnosti Microsoft.

„Gratulujeme vám k postupu mezi finalisty cen pro partnery Microsoft pro rok 2010, o který se zasloužila vaše kreativní a vysoce kvalitní řešení a služby pro společnost Microsoft,“ uvedla Allison Watsonová, viceprezident pro firemní sektor skupiny mezinárodních partnerů společnosti Microsoft. „Je neuvěřitelné, jakou profesionální úroveň trvale předvádí naši partneři při tvorbě a dodávce inovačních řešení a služeb, díky kterým rozšiřují své podniky, uspokojují potřeby zákazníků a snižují náklady.“

Výrobce náhlavních souprav Jabra, společnost GN Netcom, byl nominován díky svému modelu Jabra BIZ 2400, který je optimalizován pro aplikaci Microsoft Office Communicator. Jedná se o první náhlavní soupravu připojovanou kabelem, která umožňuje připojit více různých zařízení současně a ovládat telefonní hovory prostřednictvím jednoduchého rozhraní – ovládacího kolečka s tlačítky. Uživatelé tak již nemusí složitě zjišťovat, který telefon právě zvoní a jak přijmout hovor. Uživatel této náhlavní soupravy může hladce přepínat mezi mobilním telefonem a funkcemi internetové telefonie a konferenčních hovorů, které jsou dostupné v řešeních sjednocené komunikace. Model Jabra BIZ 2400 má tříletou záruku, na rozdíl od běžné dvouleté záruky u konkurenčních produktů; tato skutečnost odráží důraz na trvanlivost a kvalitu uplatněnou při konstrukci této náhlavní soupravy.

Soutěž je určena partnerům společnosti Microsoft a ocenění mohou získat partneři, kteří v daném roce vyvinuli a dodali výjimečná zařízení využívající aplikace společnosti Microsoft.

O společnosti GN Netcom
Společnost GN Netcom je díky své značce Jabra přední mezinárodní firmou dodávající inovativní náhlavní soupravy. Společnost GN Netcom provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí, vyrábí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav pro uživatele mobilních zařízení a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy s připojovacím kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom rovněž obchoduje s produkty jiných výrobců (produkty OEM). Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S, která usnadňuje lidem komunikaci již od roku 1869 a je zapsána na kodaňské burze NASDAQ OMX. Více informací naleznete na stránkách www.jabra.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).