Hlavní navigace

Jack Daniel’s spolupracuje s portálem N-JOY.CZ na internetové video soutěži

[Tisková zpráva] Praha, 07. listopadu 2007 – Výrobce whiskey Jack Daniel Distillery je další z firem, která využívá inovativním způsobem sílu internetového videa jako reklamní a propagační médium na českém trhu.

Sdílet

Česká pobočka amerického producenta Jack Daniel’s Tennessee whiskey ve spolupráci s vedoucím českým video portálem N-JOY.CZ (www.n-joy.cz) připravila on-line soutěž, ve které jsou internetoví uživatelé vyzíváni k vytvoření „video zprávy pro Jacka“ a k jeho nahrání na speciální Jack Daniel’s soutěžní stránku na portálu N-JOY.CZ (www.n-joy.cz/katego­rie/specialy.sou­tez-jack-daniels).

Účastník soutěže, který obdrží nejvíce hlasů od návštěvníků serveru, získá plně hrazenou cestu na Noorderslag Weekend 2008 music festival, který se koná ve dnech 10. –12. ledna 2008 v holandském Groningenu. Jednou z kapel, která vystoupí na festivalu, bude i populární česká kapela Sunshine. Soutěžící, jejichž videa se umístí na druhém a třetím místě, budou odměněni lahví Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

Výkonný ředitel N-JOY.CZ David Hác vyzdvihl několik, z pohledu reklamního partnera strategických, výhod, které vedly ke způsobu, jakým byla video soutěž pro Jack Daniel’s navržena.

„Jednou z nejdůležitějších výhod je, že účast v soutěži je extrémně jednoduchá,“ vysvětluje Hác. „Soutěžící nepotřebují vytvořit scénář pro natočení složitého videa, které je pak nutné sestříhat. Mohou pouze promluvit do kamery. To znamená, že každý, kdo je vybavený jednoduchou kamerou – například v jeho mobilním telefonu – může snadno natočit video a začít soutěžit. Kromě toho je do soutěže přidán i cenný virální prvek, protože vítěz bude určen podle počtu hlasů, které jeho video získá. Soutěžící jsou tak motivování k zapojení dalších lidí, kteří zhlédnou videa a budou hlasovat.“

Soutěž s Jack Daniel’s probíhá v době prudkého zvýšení zájmu o portál N-JOY.CZ. V říjnu server poskytl video obsah na více než 300 000 unikátních IP adres (UIP), což představuje oproti září nárůst o 50 000 UIP.

Soutěž s Jack Daniel’s probíhá do 20. listopadu 2007. Výherci budou vyhlášeni a odměněni dne 28. listopadu 2007 v klubu Abaton, Praha. Účastníkům soutěže musí být více než 18 let.