Hlavní navigace

Jak se dělá televize aneb Setkání nejen školních televizí

[Tisková zpráva] Jak se dělá televize je téma setkání nejen školních televizí, které pořádá Gymnázium Příbram ve spolupráci s Českou televizí ve dnech 13. – 14. října 2006.

Sdílet

V rámci projektu usilují organizátoři především o výměnu zkušeností mezi jednotlivými redakcemi školních televizí navzájem a dále pak o předání zkušeností pracovníků České televize směrem k mladým tvůrcům.

Celý projekt je zaměřen na sblížení studentů a médií, proto se Česká televize rozhodla udělit tomuto projektu svoji záštitu. Ze setkání také přinese řadu reportáží a zpravodajských vstupů ve dnech jeho konání na zpravodajském kanále ČT24.

„Televizní práce vyžaduje tvůrce s fantazií a otevřenýma očima, nadšence se zájmem tvořit a informovat o dění kolem nás. Neváhejte zaznamenávat zdánlivě drobné události ve svém okolí, které tvoří Váš každodenní a intenzivně vnímaný svět a učte se zprostředkovávat své vidění široké veřejnosti. Česká televize Vám při tom bude ráda partnerem,“ podporuje projekt generální ředitel ČT Jiří Janeček.

Zájemci z řad studentů se mohou přihlásit do pondělí 2. října prostřednictvím webových stránek www.gymtv.pb.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).