Hlavní navigace

Jak se staví dům: Co přinese kontrola stavebního dozoru?

[Tisková zpráva] Za 13 týdnů, po které máte možnost sledovat a podporovat tři nadšené páry v jejich snažení, se původní holodomy proměnily v krásné a téměř finálně zařízené příbytky. Blíží se totiž prodej všech domů, a o to jde především. V dalším díle stavební show Jak se staví dům uvidíme hned dvě předávky. V neděli 31. března v 18.00 na Primě!

Sdílet

Olga s Pepou musejí předat úkol, který v řádném termínu nestihli udělat. Možná se konečně dozvíme důvody, jež je k nesplnění vedly. Dále budeme při práci sledovat Martinu s Liborem, kteří designují dětský pokoj a schodiště. Budeme svědky velkolepě pojatých úprav schodiště, kde Libor vytvořil originální soustavu nik a osvětlení.

Na návštěvu ale přijde i odborný stavební dozor, který po celou dobu nad projektem bdí a kontroluje technickou kvalitu provedených prací. To bude mít fatální důsledky pro Jirku s Míšou. Bohužel pro ně bude mít Jakub Šmejcký nemilou zprávu. Čekají je předělávky sádrokartonů v pracovně.

V pořadu se objeví další odhady realitních makléřů, kteří znovu zveřejní ceny, za které se domy budou prodávat. Pořad nabídne další 3D animace, díky nimž přesně uvidíte, kolik práce mají soutěžící za sebou a kolik jim ještě zbývá. Nebude chybět spousta rad a nápadů pro všechny, kdo rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat si vlastní bydlení. Nenechte si proto ujít další díl stavební show Jak se staví dům v neděli 31. března v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).