Hlavní navigace

Jak se staví dům: Co přineslo párům 55 neúprosných hodin na náročný úkol?

[Tisková zpráva] Všechny tři páry z pořadu Jak se staví dům mají plné ruce práce. Už z minulého týdne známe zadání náročného úkolu. Tento týden se podíváme, jak si s ním naše páry poradily a zda se jim podařilo náročný úkol v šibeničním čase splnit. Jak to dopadlo? Sledujte stavební show Jak se staví dům v neděli 17. května v 18.00 na Primě!

Sdílet

Na konci minulé epizody jsme soutěžícím zadali bleskový úkol. Tentokrát pracují všechny tři páry najednou a designují jednu místnost – podkroví. Na splnění úkolu mají jen 55 hodin a s jeho plněním jim budou pomáhat designéři. V domě číslo jedna to bude designér Tomáš Marx, v domě číslo dva designér David Machač a v domě číslo tři designérka Kamila Douděrová. Tentokrát nebude čas na dlouhé plánování a rozmýšlení co s místností vlastně udělat. Všechny tři páry se musejí rozhodovat téměř okamžitě a hned se pustit do práce. Časový limit je neúprosný, každá minuta času se musí využít, na spánek nebo odpočinek mohou soutěžící pro tentokrát zapomenout.

Stres a únava s sebou přinesou řadu zajímavých situací, střetů, ale i neočekávaných řešení, kdy designéři budou muset o svůj koncept doslova bojovat.

Pořad nabídne další 3D animace, díky kterým přesně uvidíte, kolik práce mají soutěžící za sebou a kolik jí jim ještě zbývá. Nebude chybět spousta rad a nápadů pro všechny, kteří rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat si vlastní bydlení. Nenechte si ujít další epizodu stavební show Jak se staví dům v neděli 17. května v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).