Hlavní navigace

Jak se staví dům: Jak vyřešily páry své vzájemné spory?

[Tisková zpráva] Stavební a designová show Jak se staví dům nabrala obrátky. V epizodě, kterou uvidíte již tuto neděli v 18.00 na Primě, pokračuje vyostřený spor mezi páry, který vznikl kvůli rozbité posteli v domě u Olgy a Pepy.

Sdílet

Dozvíte se, co se stalo dál a jak spor pokračuje. Usmířily se páry, nebo si vyčítají čím dál více maličkostí? V domě číslo 1, který obhospodařují Míša s Jirkou, budou hned dvě předávky najednou – pracovny a dětského pokoje. Přebírat je bude kontroverzní designér pořadu Jak se staví sen Petr Siedlaczek. Podrobně se podíváme na rozpočty všech párů, jak s nimi hospodařily a jestli jim zbývá dost peněz na dokončení domu. A budeme zadávat nové úkoly – za podpory hned tří designérů najednou. Naše páry na následující úkol dostanou k ruce každý svého designéra – Kamilu Douděrovou, Davida Machače a Tomáše Marxe.

Pořad plný nejen nápadů, užitečných rad a dobrých tipů, ale také konfliktů a vztahů, to je Jak se staví dům. Nenechte si proto ujít jeho další díl v neděli 19. dubna v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).