Hlavní navigace

Jak se staví dům: Na scénu přichází realitní makléř!

[Tisková zpráva] V osmé epizodě stavební show Jak se staví dům plní naše tři páry své třetí úkoly. V domě číslo 2, ve kterém bydlí manželé Labajovi, budeme sledovat proměny hned dvou místností najednou – ložnice a pracovny. Martina s Liborem mají k ruce designéra Davida Machače. Ten jim pomohl nejen s naplánováním místností, ale ochotně se podílel i na výběru barev a poradil s nábytkem. Ale nečekejte žádné výpravy do obchodů s nábytkem. Designér David Machač nábytek navrhnul a Libor, který je vyučeným truhlářem, veškerý nábytek vlastnoručně vyrobil! Pár nejenže ušetří, ale nábytek vlastnoručně vyrobený pro daný prostor získává jednoznačně na ceně.

Sdílet

Dozvíme se také, jak pokračují vztahy na stavbě a jak dopadl první pokus o usmíření. Podařil se, a svět je znovu zalitý sluncem, nebo se tu bouřku už nikdy nepovede rozehnat?

V Lešanech, kde tři páry usilovně pracují na zařízení domů, nastávají ale i malé změny. Na stavbu totiž přijede realitní makléř a poprvé se bude mluvit o způsobu prodeje domů a zveřejní se, jaká bude jejich cena. Tím se vidina finálního prodeje stává reálnější a je jasné, že finále se nezadržitelně blí­ží.

Pořad plný nápadů, rad, ale také příběhů, které náročnou stavbu nových domů provázejí. Dívejte se, jak se s nepřízní počasí, spoustou práce, překážek, ale i konfliktů vyrovnají naše tři páry. Jde jim o hodně, ve hře je milionová výhra. Sledujte stavební show Jak se staví dům v neděli 26. dubna v 18.00 na Primě!