Hlavní navigace

Jak se staví dům: Olga s Pepou nesplnili úkol. Jak se k tomu všichni postaví?

[Tisková zpráva] Páry v designové show Jak se staví dům začínají pociťovat, že se neodvratně blíží finále. Dostávají nové úkoly: poslední místnosti a k nim navíc schodiště a vstupní halu. Budeme svědky předání ve dvou domech – v domě číslo jedna Míši a Jirky a v domě číslo 3 Olgy a Pepy.

Sdílet

V domečku Olgy a Pepy na nás ale čekalo nepříjemné překvapení – nesplněný úkol. Olga s Pepou nezvládli dodělat celý úkol a jednu jeho část předali nekompletní. Designér, který úkol přebíral, jejich konáním příliš nadšený nebyl. Velká změna od minulého dílu, kdy Olga s Pepou splnili úkol dokonce s velkým předstihem tak, že stihli jet i na výlet. Dívejte se, jak Olga s Pepou své jednání vysvětlili a jak se k tomu stavěly ostatní páry.

Dozvíte se další odhady realitních makléřů a rady designérů – ale pozor, párům už designéři nepomáhají, teď se zase musejí spolehnout jen na svoje síly a dovednosti. A to je s rozpočtem, který je s každým dalším splněným úkolem tenčí, stále těžší a těžší.

Pořad nabídne další 3D animace, díky kterým přesně uvidíte, kolik práce mají soutěžící za sebou a kolik práce jim ještě zbývá. Nebude chybět spousta rad a nápadů pro všechny, kteří rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat si vlastní bydlení. Sledujte stavební show Jak se staví dům v neděli 24. května v 18.00 na Primě!