Hlavní navigace

Jak se staví dům: Pokus o vzájemnou spolupráci nevyšel

[Tisková zpráva] Tuto neděli ještě uvidíme soutěžící v pořadu Jak se staví dům pracovat. O té další už budou jen doufat, že se jejich dům prodá za nejvyšší částku. Ale nepředbíhejme. Posledním úkolem tří snaživých soutěžních párů je domy dokončit a připravit je k prodeji. A i když jde všem o to, aby vyhrál právě jejich dům, s posledním úkolem si chtěly páry navzájem pomáhat. Jak to dopadlo? Sledujte předposlední díl pořadu Jak se staví dům v neděli 7. června v 18.00 na Primě!

Sdílet

Páry mají za úkol dokončit poslední nedodělaná místa, např. technické místnosti a schodiště. Ale především budou mít všichni za úkol vytvořit zahrady a celkově doladit okolí. Páry se dokonce domluvily, že si s plněním úkolu budou pomáhat. Vzájemná semknutost však nevydržela dlouho a Pepa brzy ostatní převezl. Přestože slíbil, že jim pomůže udělat plot, nakonec slib vypustil z hlavy. Atmosféra houstla a Libor s Jirkou museli napnout všechny síly, aby úkol vůbec stihli předat včas.

Sledujte předposlední díl pořadu, ve kterém uvidíte hotové domy, výsledek čtyřměsíční práce. Nebude chybět ani spousta rad a nápadů pro všechny, kteří rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat si vlastní bydlení. Sledujte předposlední díl pořadu Jak se staví dům v neděli 7. června v 18.00 na Primě!