Hlavní navigace

Jak se staví dům: S čím přišli designéři do Lešan?

[Tisková zpráva] Designová a stavební show Jak se staví dům pokračuje. 9. epizoda bude ve znamení společenské místnosti podle Olgy a Pepy, kterým tentokrát s plněním úkolu intenzivně pomáhá designérka pořadu Jak se staví sen Kamila Douděrová. Uvidíme, do jaké míry zvítězí její designérské schopnosti nad osobitým stylem Olgy a Pepy. Už teď můžeme prozradit, že společenská místnost bude ve velmi originálním stylu. Uvidíme, jak ji ohodnotí další realitní makléř, který se bude starat o prodej tohoto domu.

Sdílet

Sledovat budeme ale také úsilí ostatních dvou párů. Míša s Jirkou v domě číslo 1 pod vedením designéra Tomáše Marxe pracují na koupelně v prvním patře a WC v přízemí. Martina s Liborem svůj třetí úkol už odevzdali a věnují se rodině a drobným dodělávkám celého domu. Dozvíme se také, jak ostatní designéři hodnotí proměnu Martiny a Libora z minulé epizody.

Vyvíjet se budou i vztahy na stavbě; zdá se, že konečně dojde k usmíření mezi všemi páry. Poprvé v pořadu představíme 3D animace všech tří domů, ve kterých shrneme doposud splněné úkoly. Nebude chybět spousta rad a nápadů pro všechny, kteří rádi přiloží ruku k dílu a baví je zvelebovat své vlastní bydlení. Sledujte stavební show Jak se staví dům již tuto neděli v 18:00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).