Hlavní navigace

Jak se staví dům: Snaha o vzájemné soužití skončila velkou hádkou

[Tisková zpráva] Naše tři páry stále pilně pracují v Lešanech a snaží se své adoptivní domovy co nejlépe připravit pro jejich prodej. Martina s Liborem svůj druhý úkol předali a mohou trochu odpočívat, i tak ale divákům nabídnou zajímavé situace. Zato zbylé dva páry, Míša s Jirkou a Olga s Pepou, můžou na odpočinek zapomenout – mají před sebou plnění druhého úkolu.

Sdílet

V prvním domě Míša s Jirkou pracují na dětském pokoji a pracovně, ve třetím domě Olga s Pepou designují hned dvě koupelny najednou. Poprvé přijmou pomoc svého patrona Pavla Zuny, který jim pomůže s prací, ale také s nákupy. Soutěžící se navíc museli vzdát jedné buňky, a všichni teď bydlí dohromady. Nebo mohou přebývat v rozdělaných domech – záleží jen na nich. Na chvíli si to vyzkoušeli, ale vzájemné soužití hned napoprvé nevyšlo a objevila se rivalita, která nakonec skončila velkou hádkou. Není divu, vítěz získá milionovou cenu, takže začíná jít do tuhého. Vyhrát totiž může jen jeden pár.

Pořad plný nápadů, rad, ale také příběhů, které náročnou stavbu nových domů provázejí. Dívejte se, jak se s nepřízní počasí, spoustou práce, překážek, ale i konfliktů vyrovnají naše tři páry. Jde jim o hodně, ve hře je milionová výhra. Nenechte si ujít stavební show Jak se staví dům již tuto neděli 12. dubna v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).