Hlavní navigace

Jak se staví dům: Tři páry, tři holodomy. Ale kde budou spát?

[Tisková zpráva] Čeká nás první díl nové stavební show, která startuje již tuto neděli. Kdo vlastně udělal ten zásadní krok a další čtyři měsíce se bude snažit zařídit dům tak, aby ho co nejlépe prodal a vyhrál? Nastěhují se do holodomů, ale kde budou spát? A co ta šílená zima? Shodnou se tři páry, které se doposud nikdy neviděly a teď mají být velmi těsnými sousedy? Uvidíte již tuto neděli v 18.00 na Primě!

Sdílet

Začíná první stavební show, která navazuje na čtyři úspěšné řady pořadu Jak se staví sen. Tentokrát nebudou proměňovat designeři, ale tři páry vybrané z řad obyčejných lidí – a nebudou zařizovat jen jeden pokoj nebo byt, ale hned tři celé domy najednou.

V první epizodě vám ukážeme, jaká byla první cesta tří párů ke splnění jejich snu. Každý z párů do soutěže vstupuje s jinou motivací, každý si ale přeje vyhrát. Každý z nich kvůli účasti v pořadu něco opouští a obětuje. Dívejte se na jejich první setkání s holodomy, na to, jak si poradí se zimou, špínou, jak se postaví k práci. Jak se vypořádají s prvními úkoly? Nenechte si ujít stavební show Jak se staví dům již tuto neděli 8. března ve 20.00 na Primě!