Hlavní navigace

Jak se staví dům: Tři páry, tři holodomy. Ale kde budou spát?

[Tisková zpráva] Čeká nás první díl nové stavební show, která startuje již tuto neděli. Kdo vlastně udělal ten zásadní krok a další čtyři měsíce se bude snažit zařídit dům tak, aby ho co nejlépe prodal a vyhrál? Nastěhují se do holodomů, ale kde budou spát? A co ta šílená zima? Shodnou se tři páry, které se doposud nikdy neviděly a teď mají být velmi těsnými sousedy? Uvidíte již tuto neděli v 18.00 na Primě!

Sdílet

Začíná první stavební show, která navazuje na čtyři úspěšné řady pořadu Jak se staví sen. Tentokrát nebudou proměňovat designeři, ale tři páry vybrané z řad obyčejných lidí – a nebudou zařizovat jen jeden pokoj nebo byt, ale hned tři celé domy najednou.

V první epizodě vám ukážeme, jaká byla první cesta tří párů ke splnění jejich snu. Každý z párů do soutěže vstupuje s jinou motivací, každý si ale přeje vyhrát. Každý z nich kvůli účasti v pořadu něco opouští a obětuje. Dívejte se na jejich první setkání s holodomy, na to, jak si poradí se zimou, špínou, jak se postaví k práci. Jak se vypořádají s prvními úkoly? Nenechte si ujít stavební show Jak se staví dům již tuto neděli 8. března ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).