Hlavní navigace

Jak se staví sen: 100. díl – Dívčí válka barev

[Tisková zpráva] Pořad Jak se staví sen má před sebou v pořadí už stou proměnu! Kdo ji oslaví? A čím bude změna interiéru speciální? Do práce se kromě designérů Tomáše Marxe a Davida Machače pustí také modelky Hana Mašlíková a Michaela Štoudková. Poradí i ony s přestavbou ryze dívčího pokoje?

Sdílet

Slavnostní proměna proběhne v pokoji dospívajících slečen ve věku 11 a 16 let. Obě mají rády tanec, ale jejich názory na zařízení interiéru se v mnohém liší. Starší Dominika má ráda růžovou barvu, mladší Denisa světlé pastelové barvy, zvlášť oranžovou a světle zelenou. Sestřin oblíbený obrázek playboye, na němž Dominika velmi lpí, by nejraději vyhodila. Podaří se designérům zkombinovat tak rozdílné požadavky?

Stávající pokoj je opticky rozdělený právě zmíněnými barvami. Navíc je v něm starý nábytek bez známek jednotného konceptu. Hodí se dekor dřeva pro dospívající slečny?

Sestry mají spoustu obrázků, plakátů, hraček, šminek a vzkazů a všechno potřebuje svůj prostor. Jak se s takovou výzvou designéři vypořádají?

V rámci stého dílu si připomeneme také některé veselé i krušné okamžiky při proměnách. Pořadem prošlo od začátku 28 designérů. Za splněnými sny jsme jezdili po celém Česku, Moravě i Slezsku. Nejdále náš tým dojel k Břeclavi. Nejméně oblíbená jsou pro designéry překvapení, která jsou adrenalinového charakteru. Pořad má rekordní počet přihlášených, k dnešnímu dni 32 520! Kolik se za splnění snů o lepším bydlení dosud utratilo peněz? A proč skončí Pavel Cejnar při oslavách v bazénu?

Nenechte si ujít speciální díl pořadu Jak se staví sen již v sobotu 20. listopadu od 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).