Hlavní navigace

Jak se staví sen: božská kuchyně pro hlavu rodiny

[Tisková zpráva] Táta, hlavní kuchař rodiny, už toho má dost! Kuchyňská linka se rozpadá, šuplíky zůstávají v ruce, není tu k hnutí… Chtělo by to komplet novou – a to zařídí, jak jinak než designérský tým z Jak se staví sen! Jak se však asi vypořádá s netypickými rozměry místnosti? Zdá se, že stačí škrtnout sirkou a starý nábytek se rázem změní v popel. Sledujte pořad Jak se staví sen v pondělí 31. srpna ve 21.20 na Primě!

Sdílet

Roman Kazda si žije společně s manželkou Šárkou a pětiletou dcerkou Eliškou v hájence na samotě v Louži, v Líšně u Bystřice na Benešovsku, kde jim společnost dělá spousta zvířat. Ti všichni se potřebují kvalitně najíst, ale jak to udělat, když se stávající kuchyně doslova rozpadá? Na novou kuchyňskou linku by mladí manželé šetřili pět let, a proto jim DECO tým pořadu Jak se staví sen vypomůže a rozhodne se změnit nejen zcela atypický prostor v kuchyni, ale také masivní schodiště a přilehlý obývací pokoj. Ale vyjdou na to vůbec peníze a čas? Mladá rodinka vkládá do designérů Kamily Douděrové a Ládi Rendla nemalé naděje.

První problém na sebe nenechá dlouho čekat. Designéři se totiž nemůžou shodnout, co provedou se schodištěm. Chtějí jej demontovat a odvézt do lakovny, ale Pavel Cejnar s dělníky říká, že na to nejsou v rozpočtu peníze. Jak se napjatá situace vyřeší? A jak si poradit s nevhodně umístěným topením, které znemožňuje namontování klasické kuchyňské linky a které není možno v žádném případě přesunout?

Designéři stojí před nejednou překážkou, a proto nezbývá než poslat mladou rodinku do hotelu a na divadelní představení na Broadwayi a vrhnout se do práce! Co ale se starým nábytkem, kterého je všude plno? Jak asi chutná buřtík opečený nad vlastní starou linkou?

Nejen to rodinu Kazdových překvapí během natáčení, a proto si nenechte ujít další díl stavební reality show Jak se staví sen, a to v pondělí 31. srpna od 21:20 na Primě!