Hlavní navigace

Jak se staví sen: Designové bydlení pro kreativce

[Tisková zpráva] Opravdová designová perlička, která ukáže, jak bláznivě kreativní dokážou být designéři Karolína Reslerová a Petr Záluský, čeká na diváky v dalším díle populární show o bydlení Jak se staví sen. Tentokrát se totiž bude vytvářet obývák a kuchyně pro extravagantní partnery.

Sdílet

Oba mladí lidé, Marta a Aleš, pracují v reklamě, kde využijí svou kreativitu na sto procent. Na proměnu svého bydlení mají sice spoustu nápadů, ale chybí jim odvaha. Vyřeší jejich trápení dvojice profesionálů?

„Jsme grafici a máme rockovou kapelu. Líbí se nám interiér hodně moderní i trochu retro. Náš sen je vzdušný loftový byt v New Yorku, tak by se nám líbil design v tomto stylu,“ mají majitelé bytu jasno. Co si ale pod takovým zadáním představit?

Současné bydlení mladého páru připomíná jen provizorně vybavený prostor. Kuchyň ani obývák nesplňují svou funkci a zastaralé vybavení vůbec neodpovídá povaze majitelů ani současným trendům. S jakými neotřelými nápady přijdou Karolína Reslerová a Petr Záluský?

A jak zakomponují do prostoru New York i rockovou vášeň? Vznik jedinečného interiéru v panelákovém bytě sledujte již v sobotu 22. ledna od 18.00 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).