Hlavní navigace

Jak se staví sen: Dětský pokoj s vůní cestování

[Tisková zpráva] Vnést malému chlapečkovi do pokojíku celý svět se podaří designérům Simoně Fritz a Zdeňku Němcovi v dalším díle populární show o designu a bydlení. Společně s maminkou Monikou budou totiž vytvářet království pro 17měsíčního Davídka ve stylu lodní paluby. Jak se jim podaří vměstnat do prostoru vůni exotického cestování?

Sdílet

Paní Monika Žďárská žila se svým malým synem doposud společně v ložnici a obýváku s dětským koutkem. Jak ale malý roste, zabírá si pro sebe čím dál víc místa. Jeho maminka si začíná zoufat, kam odloží nejen všechny jeho hračky. A právě to je ta pravá chvíle pro zásah profesionálů, kteří plní sny o bydlení!

Sedmnáctiměsíční Davídek roste jako z vody a obývací pokoj, původně sloužící jen pro dospělé, pomalu mění svou tvář. Poličky i podlaha se plní hračkami a jeho maminka zjišťuje, že dětský pokoj se stává nutností. A protože má rád Davídek vše, co se hýbe a dělá zvuky, designérský tým se pustí do tematiky cestování.

Jak proměnit obyčejnou místnost v lodní palubu s kormidlem na přídi? A jak v ní originálně skloubit všech šest světových kontinentů najednou?

Velikonoční díl o cestováním provoněném dětském bydlení mohou diváci sledovat již v pondělí 5. dubna od 21.20 hod na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).