Hlavní navigace

Jak se staví sen: Dětský pokoj s vůní cestování

[Tisková zpráva] Vnést malému chlapečkovi do pokojíku celý svět se podaří designérům Simoně Fritz a Zdeňku Němcovi v dalším díle populární show o designu a bydlení. Společně s maminkou Monikou budou totiž vytvářet království pro 17měsíčního Davídka ve stylu lodní paluby. Jak se jim podaří vměstnat do prostoru vůni exotického cestování?

Doba čtení: 1 minuta

Paní Monika Žďárská žila se svým malým synem doposud společně v ložnici a obýváku s dětským koutkem. Jak ale malý roste, zabírá si pro sebe čím dál víc místa. Jeho maminka si začíná zoufat, kam odloží nejen všechny jeho hračky. A právě to je ta pravá chvíle pro zásah profesionálů, kteří plní sny o bydlení!

Sedmnáctiměsíční Davídek roste jako z vody a obývací pokoj, původně sloužící jen pro dospělé, pomalu mění svou tvář. Poličky i podlaha se plní hračkami a jeho maminka zjišťuje, že dětský pokoj se stává nutností. A protože má rád Davídek vše, co se hýbe a dělá zvuky, designérský tým se pustí do tematiky cestování.

Jak proměnit obyčejnou místnost v lodní palubu s kormidlem na přídi? A jak v ní originálně skloubit všech šest světových kontinentů najednou?

Velikonoční díl o cestováním provoněném dětském bydlení mohou diváci sledovat již v pondělí 5. dubna od 21.20 hod na Primě!